Закарпатський студент отримав гран-прі престижного міжнародного конкурсу


Адріан Ерп, студент Ужгородського музичного училища

25 жовтня 2016 року у палаці Потоцьких вперше в історії Західної України та м. Львова під патронатом Міністерства культури України, Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернат ім. С. Крушельницької спільно з фірмою «Feuriсh» (Австрія-Польща), ГО «Світ музики», Почесним консульством Австрії у Львові, Львівською обласною державною адміністрацією відбулося відкриття І Міжнародного конкурсу молодих піаністів «Feuriсh-Virtuoz».

Протягом чотирьох днів у місті змагалися 34 юні музиканти з України і Польщі, а оцінювало їх міжнародне журі. Музиканти змагалися у чотирьох вікових категоріях.

У цьому конкурсі взяв участь і студент ІІ курсу Ужгородського державного музичного училища ім. Д.Задора Адріан Ерп (клас викладача М.Е.Сокач). У його програмі прозвучали твори світової класики, адже в його категорії обов’язковим було виконати одну з прелюдій і фуг Й.С.Баха, віртуозний етюд на вибір (Ф.Шопен, Ф.Ліст, С.Рахманінов, О.Скрябін), один із ноктюрнів Ф. Шопена та віртуозну п’єсу українського композитора. Адріан по праву став володарем «Гран-Прі» й отримав поїздку до Відня з виступом у Гала-концерті на відкритті конкурсу в Австрії. За твір В.Косенка «Куранта» він отримав диплом «За краще виконання твору українського автора».

Щиро бажаємо Ерп Адріану великого успіху, повних концертних залів, тривалих аплодисментів та нових творчих здобутків, – пише викладач циклової комісії «Фортепіано» Ю.С.Тетерюк-Кінч на сайті Ужгородського державного музичного училища ім. Д.Задора.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Мукачеві проводять конкурс на заміщення посади директора центру позашкільної освіти
Наступний Мукачівському аграрному коледжу виповнилося 70 років