Закарпатці взяли участь у „WORLDSKILLS UKRAINE”


Закарпатці взяли участь у „WORLDSKILLS UKRAINE”

Із 30 листопада до 2 грудня 2017 року в м. Києві проходив Всеукраїнський конкурс професійної майстерності „WORLDSKILLS UKRAINE”, проведений цьогоріч департаментом професійної освіти Міністерства освіти і науки України за підтримки відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ „Інститут модернізації змісту освіти”.

У Конкурсі змагалися 150 учасників із 8 компетенцій, серед яких: кондитерське мистецтво, кулінарне мистецтво, перукарське мистецтво, технології моди, зварювальні роботи, сухе будівництво та штукатурні роботи, облицювальні роботи, сантехніка та опалення.

Професійно-технічну освіту Закарпаття представляли Ужгородське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування і Ужгородське вище комерційне училище КНТЕУ за трьома компетенціями: „Кулінарне мистецтво” та „Перукарське мистецтво”, „Технології моди” відповідно.

Свій професіоналізм за компетенцією „Кулінарне мистецтво” конкурсанти демонстрували у стінах Вищого професійного училища № 33 м. Київ. Нашу область представили учениця Лапко Наталія й експерт Галас Наталія Павлівна з Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування. Використовуючи різні техніки та способи, кулінарні методи і практики, дотримуючись технологічної карти та технологічного процесу приготування, конкурсантка виконала необхідні модулі: „Приготування фуршетної страви” та „Приготування десерту”.

Закарпатці взяли участь у „WORLDSKILLS UKRAINE”

Усіх приємно вразили ексклюзивна страва з риби та вишуканий десерт „Мільфей з фруктами та соусом „Бокюз”.
Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва приймало конкурсантів із перукарського мистецтва. Нашу область за компетенцією „Перукарське мистецтво” представила учениця Кривецька Анжела та майстер виробничого навчання, експерт Павкевич Маріанна Ігорівна з Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торгoвельно-економічного університету.

Закарпатці взяли участь у „WORLDSKILLS UKRAINE”Змагання талановитих молодих технологів та дизайнерів одягу відбулися на базі Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу. Закарпаття представляли учениця Деденок Олександра та викладач спеціальних дисциплін, експерт Довгомеля Валентина Петрівна з Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торгoвельно-економічного університету.

Учасників заходу нагороджено дипломами, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Абітурієнтів очікують фіксовані конкурсні предмети, творчі заліки та поріг у 150 балів на медичні спеціальності – Умови вступу 2018
Наступний У ЗІППО провели нараду щодо ЗНО-2018