Закарпаття й Хмельниччина співпрацюють у підвищенні кваліфікації викладачів ПТНЗ


Підвищення кваліфікації працівників ПТНЗ

11 вересня 2018 року на базі ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» пройшов завершальний етап курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області, які проводили викладачі Науково-методичного центру ПТО та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області в рамках тісної та плідної співпраці наших методичних центрів. Підсумкову сесію курсів з психолого-педагогічної та методичної підготовок успішно склала група майстрів виробничого навчання із 4 ЗП(ПТ)О та 1 міжшкільного навчально-виробничого комбінату, який здійснює підготовку робітничих професій.

Діагностичне анкетування, вихідний тестовий контроль, звітування про виконання індивідуальних планів самостійної роботи, захист курсових робіт, вручення свідоцтв ­– такою була програма заключної сесії курсів.

У своїх діагностичних анкетах слухачі дали самооцінку ступеню володіння питаннями навчальних модулів програми на момент закінчення навчання: модернізації змісту професійної освіти, нормативно-правової бази з питань ПТО, вікової і педагогічної психології, загальної та професійної педагогіки, використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі, методики, інноваційних технологій професійного навчання.

Захист курсових робіт проходив у формі конференції з обміну досвідом. Майстри виробничого навчання ділилися педагогічними ідеями та думками щодо проблем, піднятих у досліджуваних темах, обговорювали використання сучасних виробничих та інформаційно-комунікаційних технологій на уроках виробничого навчання, нетрадиційні форми їх проведення, інтерактивні методи навчання, особистісно-орієнтовані технології, особливості роботи з обдарованими учнями.

На завершення заходу відбулося вручення слухачам свідоцтв про проходження довгострокового підвищення кваліфікації.

Навчально-методичний центр професійно-технічної
освіти у Закарпатській області

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді стали вакантними посади 4 директорів шкіл
Наступний Ужгородські студенти ознайомилися з виробництвом на "Параді" (фото)