Закарпаття потребує шкільних автобусів-“всюдиходів”


Закарпатська ОДА

На першому пленарному засіданні 12 сесії облради ухвалено рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо виділення додаткових коштів для придбання шкільних автобусів для загальноосвітніх шкіл, розташованих у гірській місцевості», яке скеровано до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України.

Йдеться про виділення додаткових коштів для придбання шкільних автобусів підвищеної прохідності для загальноосвітніх шкіл, розташованих у гірській місцевості, та передбачення можливості випуску автобусів підвищеної прохідності для зазначених навчальних закладів .

У Зверненні сказано:

«Ми, депутати Закарпатської обласної ради, звертаємося з приводу виділення додаткових коштів для придбання шкільних автобусів підвищеної прохідності для загальноосвітніх шкіл, розташованих у гірській місцевості.

У Закарпатській області нараховується 215 населених пунктів, яким відповідно до Закону України «Про статус гірських населених пунктів України» надано відповідний статус. У цих населених пунктах функціонують 194 загальноосвітні школи. Специфіка області є такою, що дуже часто учні змушені добиратися до навчальних закладів важкодоступними шляхами, де дорога знаходиться у край жахливому стані або взагалі відсутня.

Однією із головних причин повільного розвитку гірських населених пунктів є неналежна дорожня інфраструктура.

Реформування освітньої галузі, уведення в дію Закону України «Про освіту», у частині надання якісних освітніх послуг, вимагає від держави створення належних умов навчання для кожної дитини незалежно від місця проживання».

То ж депутатський корпус Закарпатської області висловлює занепокоєння з приводу безпечного проїзду учнів до закладів освіти у гірській місцевості та переконливо просить передбачити на державному рівні можливість випуску автобусів підвищеної прохідності для загальноосвітніх шкіл, розташованих у гірській місцевості, з метою запобігання аварійним ситуаціям та безперешкодному доступу дітей до освітніх закладів у гірських населених пунктах, повідомила прес-служба облради.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Завтра в УжНУ стартує Міжнародна студентська літня школа з програмування
Наступний В Ужгороді стартувала Міжнародна літня школа з програмування