Заступник директора департаменту ОДА: опорні школи на Закарпатті в кращому разі будуть створені у 2017-2018 навчальному році


Аттіла Штерр, заступник директора департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА
Аттіла Штерр, заступник директора департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА

Про це Аттіла Штерр, заступник директора департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА, заявив у програмі “Про головне” в ефірі Закарпатської філії НТКУ.

Відповідаючи на запитання ведучого про оптимізацію кількості середніх навчальних закладів, Аттіла Штерр зазначив, що в цьому питанні є багато чуток, які мають певне підґрунтя, бо готується реформа системи освіти, зокрема й мережі закладів освіти, і є певне бачення щодо розвитку “опорних” шкіл, які мають забезпечити якісне надання освітніх послуг. Створення опорних шкіл, за словами посадовця, не проходить без укрупнення, приєднання певних навчальних закладів до опорних.

“Але на даний момент, – зазначив Аттіла Штерр, – це не більше, ніж плани: цього навчального року ніякі школи скорочуватися не будуть, опорні школи в кращому випадку почнуть працювати у наступному, тобто у 2017-18 навчальному році. На даний момент на виконання наказу Міністерства освіти департамент освіти і науки Закарпатської ОДА провів конкурс в районах, містах на рахунок визначення кращих опорних шкіл”.

У цьому конкурсі перемогли Ясінянська ЗОШ №2 на Рахівщині та Горінчівська ЗОШ на Хустщині. Крім того, у рамках “пілотного” проекту опорною має стати школа в с.Тур’я-Ремета Перечинського району.

Нагадаємо: МОН уже прозвітувало, що на Закарпатті з 1 вересня цього року створені три опорні школи, цю інформацію назвав “фейком” голова ОДА Геннадій Москаль.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В ужгородській четвертій школі вчителі самі перекладають підручники на словацьку (відео)
Наступний Професор із Острога закликає владу задуматися над станом закарпатських навчальних закладів