Заступник мера Ужгорода про “побори” у навчальних закладах: батьки або не поінформовані, або обмануті


Фінансування освіти, зарплата освітян

Як ми вже повідомляли, нещодавно батьки вихованців одного з дитячих садочків Ужгорода виступили проти збору коштів у ДНЗ.

Темі “поборів” у дитячих садках телеканал “Тиса-1” присвятив окремий випуск програми #Тиса_LIFE.

Гостем у студії став заступник ужгородського міського голови Олександр Білак.

За словами Олександра Білака, у новому Законі “Про освіту” міністерство освіти і науки ініціює норму про обов’язковий благодійний фонд у кожному навчальному закладі. Однак якщо у навчальному закладі просять певну суму коштів чи навіть просять придбати банку фарби, то це, за словами заступника міського голови, є вимаганням, і батьки мають подавати заяву до правоохоронних органів.

Олександр Білак, заступник мера Ужгорода
Олександр Білак

“Кожен із батьків розуміє, що є батьківський комітет. І можна просто взяти і здати гроші так, як того просить чи натякає певний працівник закладу. Або ж піти до керівника і попросити: покажіть, будь ласка, запит ваш на управління освіти: що ви попросили придбати чи на що ви попросили виділити кошти у цьому році. І відповідно подивитися, на що були витрачені кошти. Якщо вам буде відмовлено у наданні такої інформації, ви подаєте інформаційний запит в управління освіти і вони вам нададуть відповідь”, – сказав заступник мера.

Олександр Білак каже, що раніше ще можна було з розумінням ставитися до батьків чи працівників, які збирали кошти. Але у 2016 і 2017 роках кількість виділених коштів на освітні потреби в Ужгороді збільшена.


Читайте також: Оксана Бабунич: за останні 2 роки фінансування навчальних закладів Ужгорода суттєво збільшене


“То тут виникає питання до батьків, що вони або не поінформовані, або обмануті. Тому ми повідомляємо всім, де можна подивитися інформацію про ті чи інші матеріали й обладнання, які були придбані”, – зауважив п. Білак.

Більше дивіться у відео телеканалу “Тиса-1”.

Subscribe
Повідомляти про
guest
1 Коментар
давніші
новіші найбільше голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анонім
Анонім
14.07.17 22:39

Це все дурний бред від заступника мера. Він просто прикриває свою попу. Хай сам піде завідувачем попрацювати в садочок, а потім щось говорить. У нас в Ужгороді немає нормальнтй депутатів щоб підтримували садочки по будь яких запитаннчх, а лише з кожнього рішення хочуть відкат. Цим вихователям і завідувачам що за цю мізерну заробітну плату виховують дітей треба нисько вклонятися, а депутатам дати їхню зарплату.

Попередній З нового навчального року в Ужгороді збільшиться кількість інклюзивних класів (відео)
Наступний Запрацювала система електронного подання заяв до ВНЗ (відео)