Завтра закарпатські освітяни візьмуть участь у суботнику


Суботник на Закарпатті

Турбота про довкілля, про середовище, в якому ми живемо, – запорука нашого здоров’я, гарантія збереження природних ресурсів для нащадків та зусилля, спрямовані на виховання дбайливого і бережного ставлення до навколишнього середовища.

У 2009 році, ініційований громадськими організаціями, був запроваджений український екологічний рух „Зробимо Україну чистою!”. У 2015 році почалася інша акція – „Зробимо Україну чистою разом!”. Завдяки таким крокам щороку навесні, об’єднавши зусилля, ми беремо активну участь у прибиранні та благоустрої засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку.

Цьогоріч відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації 04.03.2016 № 83 в області також буде проведено безстрокову акцію „Закарпаттю – чисте довкілля”, а 12 березня у всіх населених пунктах відбудеться суботник. Активну участь у ньому візьмуть усі учнівські та педагогічні колективи навчальних закладів області.

23 квітня 2016 року закарпатці долучаться до проведення Всеукраїнської акції „Зробимо Україною чистою разом!”.

Тож не будьмо байдужими! Подбаймо про умови комфортного життя, де чистими є прилеглі до будинків та навчальних закладів території, де не забрудненими побутовими відходами залишаються прибережні смуги річок, потічків та лісових масивів. Зробімо нашу рідну домівку чистою, охайною та привабливою. Не лише словами під час різноманітних навчально-виховних заходів на екологічну тематику, а конкретними справами доводьмо усвідомлення необхідності жити в гармонії з природою.

Збережімо і передаймо нащадкам наш рідний дім, у якому яскраво світить сонце, дихається на повні груди чистим повітрям, око радує свіжа і буйна зелень дерев та кущів.

Подбаймо разом про завтрашній день сьогодні, – закликають у департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В УжНУ відбулася дискусія про Карпатську Україну
Наступний На сесії закарпатської облради через фінансування ПТУ розгорівся скандал