ЗНО з української в Закарпатті складали майже 12 тисяч учасників


ЗНО

Про це повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

24 травня у 49 пунктах пройшло ЗНО з української мови і літератури. Його цьогорічна особливість полягала у тому, що результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

Для складання ЗНО з предмета зареєструвалися 11 757 (проти 9136 у минулому році) осіб. Серед них випускників закладів загальної середньої освіти 2018 року – 7581, учнів (слухачів) закладів професійної (професійно-технічної) освіти – 1494, студентів закладів вищої освіти – 2269, випускників минулих років – 413.

Державну підсумкову атестацію з української мови у форматі ЗНО складали 11 320 випускників закладів загальної середньої освіти та слухачів, студентів закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

Явка учасників, як і на ЗНО з математики, була найвищою серед чотирьох західних областей і становила 98,23%. Приємно відмітити, що із дев’яти пунктів проведення ЗНО з української мови і літератури, де явка учасників склала 100%, – чотири закарпатські: Берегівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 з угорською мовою навчання імені Лайоша Кошута Берегівської міської ради (180 учасників); Хустська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 Хустської міської ради (338 учасників); Міжгірська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 Міжгірської районної ради (180 учасників); Рахівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Рахівської районної ради (225 учасників).

Семеро учасників тестування з української мови та літератури було вилучено з пунктів проведення ЗНО через порушення процедури, а саме: використання заборонених технічних пристроїв.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студентка Ужгородського торговельно-економічного коледжу розробила новий туристичний маршрут (фото)
Наступний Через діалог до консенсусу: в УжНУ відбувся круглий стіл, присвячений мовній ситуації в Закарпатті