Важливо й цікаво:

7 квітня на Закарпатті стартує фестиваль-конкурс „Воскресни, писанко!”

Наповнити світ любов’ю, добром та радістю має можливість кожен, хто долучиться до урочистого відкриття Третього обласного фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!”, - пишуть на сайті департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА.

Писанки

Саме на Благовіщеня писанковим дивокраєм 54 великодніх дерев розквітне головна площа нашого краю.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації запрошує всіх закарпатців та гостей нашого краю напередодні Великодніх свят поринути у світ краси та багатства народних традицій у виготовленні писанки, почерпнути силу та енергію з народного джерела духовності.

Понад 100 педагогів та учнів навчальних закладів Закарпаття проведуть майстер-клас із виготовлення маленького дивосвіту – писанки, у фойє обласної державної адміністрації буде представлено власноруч вишиті освітянами та їхніми вихованцями великодні рушники – символ духовної чистоти та щирості намірів, а також можна буде переглянути фотовиставку зазначеної тематики.

Приходьте, щоб ще раз побачити і переконатися, наскільки талановитими є наші діти та їхні наставники, яким культурним набутком ми володіємо, – закликають у департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz