Іван Сенько презентував книгу «Край карпатський очима етнолога»

УжНУ готуватиме рекламників і піарників у співпраці з бізнесом (фото)

Працівникам УжНУ до Нового року виплатять понад 9 мільйонів гривень для заохочення

Геннадій Москаль вручив професору Валентині Барчан державну нагороду (фото, відео)

Рейтинг публікації: Голосів: 2Деканеса філфаку УжНУ Галина Шумицька на сайті Медіацентру УжНУ під назвою “Один учитель – одна мова, або Помилки виправляємо власним прикладом” оприлюднила інформацію про участь у навчальному семінарі, який МОН України спільно з ОБСЄ організували в Києві для представників п’яти областей у рамках Всеукраїнського експерименту «Формування багатомовності у дітей та учнів: прогресивні європейські …

0 249
Андрій Брила проводить заняття

Рейтинг публікації: Голосів: 3Вдосконалити свої знання із програмування та перевірити їх на практиці, віднедавна можна в УжНУ на гуртку з основ роботизованих систем та програмування. Він діє в рамках співпраці математичного факультету із Закарпатським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді.

0 256
Аладар Цитровскі

Рейтинг публікації: Голосів: 1На загальних зборах Академії наук вищої школи України др. Аладар Цитровскі – випускник Ужгородського університету, визначний угорський учений, директор Інституту фізики твердого тіла та оптики Угорської академії наук – затверджений почесним членом Академії наук вищої школи України.

0 173
Галина Шумицька

Рейтинг публікації: Голосів: 1«Дараби йдуть д’горі» (нісенітниця. – Ред.), – такою стала відповідь мовознавців-україністів на спроби деяких новоявлених маніпуляторів посіяти сумнів у тому, що «ватра» наша «жива», під час конференції з нагоди ювілею професорки Катерини Городенської – завідувачки відділу граматики та наукової термінології Інституту української мови НАН України.

0 218
Студенти УжНУ під час круглого столу

Рейтинг публікації: Голосів: 0Філологічна спільнота разом із журналістами, політологами, науковцями, студентами, представниками громадських організацій 28 листопада влаштувала круглий стіл «Вирішення мовних проблем як основа національної безпеки й державного існування України». Його організували у рамках реалізації ініціативи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою» в межах проекту «Просування реформ в регіони», що …

0 242

Рейтинг публікації: Голосів: 0Ужгородський університет пропонує чимало можливостей не тільки для студентів із Закарпаття, а й для представників інших регіонів України. Різноманіття спеціальностей дає молоді широке поле для прояву своїх здібностей та реалізації амбіцій.

0 187
Лілія Манзулич - найкраща студентка Закарпаття-2018

Рейтинг публікації: Голосів: 1У четвер, 29 листопада, в ужгородській галереї “Ілько” відбувся фінал конкурсу “Кращий студент Закарпаття”. Десять конкурсантів показали свої таланти. Зокрема, на цьогорічному конкурсі співали, декламували вірші, демонстрували відеоролики тощо.

0 252
Лінгафонний фабінет на філологічному факультеті Ужгородського національного університету

Рейтинг публікації: Голосів: 127 листопада до Ужгородського університету вчергове завітала делегація Чеської Республіки. Відкрили ще одну сучасну аудиторію (№ 413), відремонтовану за підтримки благодійного фонду «ВіЗа».

0 234
Галина Шумицька, Евеліна Балла, Оксана Тиховська, Валентина Барчан

Рейтинг публікації: Голосів: 0Румунія першою серед європейських держав визнала авторитет українства у світі.

0 258
Програмування

Рейтинг публікації: Голосів: 1Кафедра інформаційних управляючих систем та технологій Ужгородського університету (завідувач – Олександр Міца) та науково-методичний центр викладання інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій та дистанційного навчання Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (завідувач – Віталій Ребрина) підписали 9 листопада розширену угоду про співпрацю.

0 240
Школа дебатів в УжНУ

Рейтинг публікації: Голосів: 0Офіційне відкриття школи дебатів відбулося в ректораті УжНУ. Підтримати активну молодь приїхав, зокрема, суддя Конституційного Суду України, професор УжНУ Василь Лемак.

0 233
Scopus, Web of Science

Рейтинг публікації: Голосів: 0Влітку МОН України оголосило відбір для вишів та наукових установ для надання доступу до Scopus та Web of Science за кошти державного бюджету. Щоб отримати доступ, заклад повинен відповідати низці критеріїв.

0 216

MENU

Back