На Хустщині відбудеться Всеукраїнська освітня (не)конференція (відео)


(Не)конференція EdCamp відбудеться на Закарпатті
(Не)конференція EdCamp відбудеться на Закарпатті

Нові часи потребують нових підходів, тип паче в українській консервативній освітній галузі.

Закарпаття не залишається осторонь прогресивних тенденцій. Зокрема на Хустщині проведуть “(не)конференцію” для шкільних педагогів – у рамках Mini-EdCamp Rokosovo.

Галина Тодавчич, координаторка (не)конференції на Закарпатті, каже:

Галина Тодавчич
Галина Тодавчич

“Такі заходи насамперед є майданчиками для фахового зростання педагогів. Тут відбувається комунікація у вільному, демократичному просторі. Можна поспілкуватися з людиною, яка формує програму, людиною, яка пише підручник, з радниками міністра, з засновниками багатьох онлайн-ресурсів”.

Основна мета заходу – змінити підхід до навчального процесу, створити партнерську взаємодію у трикутнику УЧЕНЬ – УЧИТЕЛЬ – БАТЬКИ та розширити поняття про індивідуальну освітню траєкторію вчителя та учня. Саме це й обговорюватимуть запрошені на захід фахівці з освіти, досвідчені педагоги та представники потужних навчальних онлайн-ресурсів і не тільки.

EdCamp Ukraine

Дві сотні учасників (не)конференції – це “кістяк” української освіти, зазначають журналісти “Першого кабельного” каналу.

“Людина, яка хоче навчатися. Людина, яка хоче розвиватися. Людина, яка хоче покращити і бути не лише носієм інформації для учня, а бути насамперед наставником і вміти проектувати спочатку власну індивідуальну освітню траєкторію, а пізніше – освітню траєкторію учня”, – зауважує Галина Тодавчич.

Більше дивіться у відео.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В одній зі шкіл Ужгорода виявили менінгокок
Наступний В Ужгороді обладнують спецаудиторії для складання ЗНО з іноземної (відео)