Важливо й цікаво:

На Воловеччині відпочивають діти з різних районів області

В „Арніці” триває четверта відпочинкова зміна.

Діти в

Із 22 лютого до 7 березня в таборі „Арніка” триває четверта відпочинкова зміна для учнів 6 – 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Берегова, Свалявського району і Тячівської міської об’єднаної територіальної громади.

Упродовж першої половини зміни для дітей організовано ряд цікавих та змістовних заходів, зокрема, урочисте відкриття відпочинкової зміни, розважальний вечір „Давайте познайомимось”, вікторини, тренінгові заняття, флешмоб тощо.

Учні 6 класу ознайомилися з нетрадиційною технікою малювання (долонькою), для учнів 7 класу проведено ігри на тему „Екзотичний світ тварин”, 8 класу – гру „Розумники і розумниці”.
Відбувся також ряд фізкультурно-спортивних заходів.

23 лютого працівниками Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді для дітей проведено цікаві майстер-класи зі стендового моделювання, авіамоделювання, оригамі тощо.

Вихідні пройшли в екскурсіях, під час яких діти мали можливість ознайомитися із місцевими краєвидами c. Нижні Ворота та відвідати канатну дорогу у с. Завадка, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz