Важливо й цікаво:

Рейтинг

Рейтинг навчальних закладів

Рейтинг закарпатських шкіл

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив “Рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”.

0 comments

Великоберезнянський район

Великоберезнянський район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг шкіл Великоберезнянського району, складений на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments

Воловецький район

Воловецький район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг шкіл Воловецького району Закарпатської області, складений на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments

Іршавський район

Іршавський район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг шкіл Іршавського району, складений на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments

Міжгірський район

Міжгірський район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг шкіл Міжгірського району, складений на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти.

0 comments

Перечинський район

Перечинський район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг шкіл Перечинського району, складений на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments

Рахівський район

Рахівський район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг шкіл Рахівського району, складений на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments

Свалявський район

Свалявський район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг шкіл Свалявського району, складений на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments

Тячів

Тячівський район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг шкіл Тячівського району, складений на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments

Рейтинг

Рейтинг ліцеїв та гімназій Закарпатської області

Продовжуємо серію публікацій із рейтингом навчальних закладів Закарпатської області. Із загальним рейтингом шкіл області загалом та за районами можна ознайомитися тут.

0 comments

Ужгородський район

Ужгород та Ужгородський район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг шкіл міста Ужгорода та Ужгородського району, складений Освітнім порталом Закарпаття на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments

Виноградівський район

Виноградівський район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг шкіл Виноградівського району, складений на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments

Світовий рейтинг університетів

Українські університети не потрапили до рейтингу найкращих ВНЗ світу World Reputation Rankings

Опубліковано рейтинг ТОП-100 найпрестижніших університетів світу – Times Higher Education World Reputation Rankings 2016.

0 comments

Берегівський район

Берегівський район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Публікуємо рейтинг шкіл Берегівського району та м. Берегова на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments

Хустський район

Рейтинг шкіл Хуста і району за результатами ЗНО

Рейтинг шкіл Хуста і Хустського району, складений Освітнім порталом Закарпаття на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments

Мукачівський район

Рейтинг шкіл Мукачева та району за результатами ЗНО

Рейтинг шкіл Мукачівського району та м. Мукачева, складений Освітнім порталом Закарпаття на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments

Рейтинг

Рейтинг вишів ТОП-200 Україна 2016 року

Нинішнього року рейтинг «Топ-200 Україна» відзначає свій перший ювілей — він виходить удесяте. Стартувавши у 2006 році проект «Топ-200 Україна» став першим і залишається на сьогодні єдиним акредитованим Міжнародною Експертною Групою по Ранжуванню (IREG) академічним рейтингом в Україні, відмінною рисою якого є спроба порівняти між собою університети різних типів на основі застосування до них універсальної системи критеріїв.

0 comments

Рейтинг вищих навчальних закладів - УжНУ

УжНУ піднявся у рейтингу ТОП-200 вишів України за рахунок луганських і донецьких ВНЗ

Центр міжнародних проектів “Євроосвіта” презентував 9-й академічний рейтинг вищих навчальних закладів України “Топ-200 Україна”. Поки що оприлюднено список перших 100 вищих  навчальних закладів. Мукачівського державного університету серед найкращих 100 ВНЗ України немає.

0 comments

Рейтинг навчальних закладів

Закарпатські випускники шкіл – одні з найкращих знавців мов в Україні

Освітній портал Закарпаття опрацював дані Українського центру оцінювання якості освіти за 2015 рік про кількість випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які отримали за результатами проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури та з іноземної мови 160 і більше балів.

0 comments

Вища освіта

Рейтинг закарпатських вишів у “ТОП-200 Україна”

Як ми вже повідомляли, нещодавно була оприлюднена перша частина рейтингу вищих навчальних закладів “ТОП-200 Україна”. Із закарпатських ВНЗ в цьому рейтингу був тільки Ужгородський національний університет на 35 місці.

1 comment

Школярі

ТОП-10 закарпатських шкіл за кількістю призерів на олімпіадах

Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти оприлюднив підсумки всеукраїнських учнівських олімпіад в області за 2015 – 2016 навчальний рік.

0 comments

Рейтинг університетів

Консолідований рейтинг вишів: УжНУ – у двадцятці, МДУ – після Закарпатського угорського інституту

Інформаційний ресурс “Освіта.ua” склав консолідований рейтинг ВНЗ України за 2016 рік. Цей рейтинг базується на трьох показниках: місце вищого навчального закладу в “Топ-200 Україна“, “Scopus” та “Вебометрикс”.

0 comments

Рейтинг закарпатських ВНЗ у Webometrics

Рейтинг УжНУ впав на 19 позицій за версією Webometrics

Тепер Ужгородський національний університет займає 45 місце серед українських ВНЗ. Раніше він був на 26 позиції. Закарпатський художній інститут опинився на 16 сходинок вище за УжНУ.

0 comments

Рейтинг навчальних закладів

Рейтинг українських ВНЗ за версією Webometrics

Webometrics Ranking of World’s Universities опублікував рейтинг світових університетів за рівнем їх присутності в мережі станом на липень 2016 року. Як відомо, результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік і охоплюють понад двадцять тисяч університетів із усього світу.

0 comments

Рейтинг навчальних закладів

УжНУ й МДУ опустилися в рейтингу вишів України за показниками Scopus

Портал Освіта.UA оприлюднив рейтинг українських університетів за показниками Scopus 2017 року.

1 comment

Рейтинг вищих навчальних закладів України: місце УжНУ

УжНУ потрапив до ТОП-20 у рейтингу ВНЗ України

Інформаційний ресурс «Освіта.ua» опублікував консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2017 року.

2 comments

Рейтинг закарпатських ВНЗ

Рейтинг вищих навчальних закладів Закарпаття

Як ми вже повідомляли, портал Освіта.ua опублікував консолідований рейтинг ВНЗ України 2017 року. Освітній портал Закарпаття проаналізував інформацію щодо закарпатських вишів у цьому рейтингу.

0 comments

Закарпатська академія мистецтв

Закарпатська академія мистецтв у рейтингу ВНЗ випередила мистецькі виші Києва, Львова і Харкова

Як ми вже повідомляли, портал Освіта.ua опублікував консолідований рейтинг ВНЗ України 2017 року. Освітній портал Закарпаття порівняв позиції Закарпатської академії мистецтв та інших мистецьких вищих навчальних закладів України в цьому рейтингу.

0 comments

Рейтинг навчальних закладів

Рейтинг мукачівських шкіл за кількістю призових місць на олімпіадах

Протягом минулого навчального року в Мукачеві було проведено ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 20 навчальних предметів, у якому взяли участь 192 учні навчальних закладів.

0 comments

Мукачево

У Мукачеві визначили найкращі навчальні заклади за результатами олімпіад

Як повідомили в управлінні освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради, найбільш результативними у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін є досягнення учнів НВК «Гармонія».

0 comments

Рейтинг закарпатських ВНЗ

УжНУ піднявся в рейтингу українських університетів за показниками Scopus на 4 позиції

Видавнича служба «УРАН», на замовлення Освіта.ua, провела наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських закладів вищої освіти.

0 comments