Рейтинг


Рейтинг публікації:
Голосів: 0
Рейтинг навчальних закладів

Рейтинг закарпатських шкіл

Рейтинг публікації: Голосів: 0Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив “Рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”.

0 comments
Великоберезнянський район

Великоберезнянський район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг публікації: Голосів: 0Рейтинг шкіл Великоберезнянського району, складений на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments
Воловецький район

Воловецький район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг публікації: Голосів: 0Рейтинг шкіл Воловецького району Закарпатської області, складений на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments
Іршавський район

Іршавський район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг публікації: Голосів: 0Рейтинг шкіл Іршавського району, складений на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments
Міжгірський район

Міжгірський район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг публікації: Голосів: 0Рейтинг шкіл Міжгірського району, складений на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти.

0 comments
Перечинський район

Перечинський район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг публікації: Голосів: 0Рейтинг шкіл Перечинського району, складений на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments
Рахівський район

Рахівський район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг публікації: Голосів: 0Рейтинг шкіл Рахівського району, складений на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments
Свалявський район

Свалявський район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг публікації: Голосів: 0Рейтинг шкіл Свалявського району, складений на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments
Тячів

Тячівський район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг публікації: Голосів: 0Рейтинг шкіл Тячівського району, складений на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments
Рейтинг

Рейтинг ліцеїв та гімназій Закарпатської області

Рейтинг публікації: Голосів: 0Продовжуємо серію публікацій із рейтингом навчальних закладів Закарпатської області. Із загальним рейтингом шкіл області загалом та за районами можна ознайомитися тут.

0 comments
Ужгородський район

Ужгород та Ужгородський район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг публікації: Голосів: 0Рейтинг шкіл міста Ужгорода та Ужгородського району, складений Освітнім порталом Закарпаття на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments
Виноградівський район

Виноградівський район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг публікації: Голосів: 0Рейтинг шкіл Виноградівського району, складений на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments
Світовий рейтинг університетів

Українські університети не потрапили до рейтингу найкращих ВНЗ світу World Reputation Rankings

Рейтинг публікації: Голосів: 0Опубліковано рейтинг ТОП-100 найпрестижніших університетів світу – Times Higher Education World Reputation Rankings 2016.

0 comments
Берегівський район

Берегівський район – рейтинг шкіл за результатами ЗНО

Рейтинг публікації: Голосів: 0Публікуємо рейтинг шкіл Берегівського району та м. Берегова на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments
Хустський район

Рейтинг шкіл Хуста і району за результатами ЗНО

Рейтинг публікації: Голосів: 0Рейтинг шкіл Хуста і Хустського району, складений Освітнім порталом Закарпаття на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments
Мукачівський район

Рейтинг шкіл Мукачева та району за результатами ЗНО

Рейтинг публікації: Голосів: 0Рейтинг шкіл Мукачівського району та м. Мукачева, складений Освітнім порталом Закарпаття на основі “Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року”, що його оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. 

0 comments
Рейтинг

Рейтинг вишів ТОП-200 Україна 2016 року

Рейтинг публікації: Голосів: 0Нинішнього року рейтинг «Топ-200 Україна» відзначає свій перший ювілей — він виходить удесяте. Стартувавши у 2006 році проект «Топ-200 Україна» став першим і залишається на сьогодні єдиним акредитованим Міжнародною Експертною Групою по Ранжуванню (IREG) академічним рейтингом в Україні, відмінною рисою якого є спроба порівняти між собою університети різних типів на основі застосування …

0 comments
Рейтинг вищих навчальних закладів - УжНУ

УжНУ піднявся у рейтингу ТОП-200 вишів України за рахунок луганських і донецьких ВНЗ

Рейтинг публікації: Голосів: 0Центр міжнародних проектів “Євроосвіта” презентував 9-й академічний рейтинг вищих навчальних закладів України “Топ-200 Україна”. Поки що оприлюднено список перших 100 вищих  навчальних закладів. Мукачівського державного університету серед найкращих 100 ВНЗ України немає.

0 comments
Рейтинг навчальних закладів

Закарпатські випускники шкіл – одні з найкращих знавців мов в Україні

Рейтинг публікації: Голосів: 0Освітній портал Закарпаття опрацював дані Українського центру оцінювання якості освіти за 2015 рік про кількість випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які отримали за результатами проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури та з іноземної мови 160 і більше балів.

0 comments
Вища освіта

Рейтинг закарпатських вишів у “ТОП-200 Україна”

Рейтинг публікації: Голосів: 0Як ми вже повідомляли, нещодавно була оприлюднена перша частина рейтингу вищих навчальних закладів “ТОП-200 Україна”. Із закарпатських ВНЗ в цьому рейтингу був тільки Ужгородський національний університет на 35 місці.

1 comment
Школярі

ТОП-10 закарпатських шкіл за кількістю призерів на олімпіадах

Рейтинг публікації: Голосів: 0Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти оприлюднив підсумки всеукраїнських учнівських олімпіад в області за 2015 – 2016 навчальний рік.

0 comments
Рейтинг університетів

Консолідований рейтинг вишів: УжНУ – у двадцятці, МДУ – після Закарпатського угорського інституту

Рейтинг публікації: Голосів: 0Інформаційний ресурс “Освіта.ua” склав консолідований рейтинг ВНЗ України за 2016 рік. Цей рейтинг базується на трьох показниках: місце вищого навчального закладу в “Топ-200 Україна“, “Scopus” та “Вебометрикс”.

0 comments
Рейтинг закарпатських ВНЗ у Webometrics

Рейтинг УжНУ впав на 19 позицій за версією Webometrics

Рейтинг публікації: Голосів: 0Тепер Ужгородський національний університет займає 45 місце серед українських ВНЗ. Раніше він був на 26 позиції. Закарпатський художній інститут опинився на 16 сходинок вище за УжНУ.

0 comments
Рейтинг навчальних закладів

Рейтинг українських ВНЗ за версією Webometrics

Рейтинг публікації: Голосів: 0Webometrics Ranking of World’s Universities опублікував рейтинг світових університетів за рівнем їх присутності в мережі станом на липень 2016 року. Як відомо, результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік і охоплюють понад двадцять тисяч університетів із усього світу.

0 comments
Рейтинг навчальних закладів

УжНУ й МДУ опустилися в рейтингу вишів України за показниками Scopus

Рейтинг публікації: Голосів: 0Портал Освіта.UA оприлюднив рейтинг українських університетів за показниками Scopus 2017 року.

1 comment
Рейтинг вищих навчальних закладів України: місце УжНУ

УжНУ потрапив до ТОП-20 у рейтингу ВНЗ України

Рейтинг публікації: Голосів: 0Інформаційний ресурс «Освіта.ua» опублікував консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2017 року.

2 коментарі
Рейтинг закарпатських ВНЗ

Рейтинг вищих навчальних закладів Закарпаття

Рейтинг публікації: Голосів: 0Як ми вже повідомляли, портал Освіта.ua опублікував консолідований рейтинг ВНЗ України 2017 року. Освітній портал Закарпаття проаналізував інформацію щодо закарпатських вишів у цьому рейтингу.

0 comments
Закарпатська академія мистецтв

Закарпатська академія мистецтв у рейтингу ВНЗ випередила мистецькі виші Києва, Львова і Харкова

Рейтинг публікації: Голосів: 0Як ми вже повідомляли, портал Освіта.ua опублікував консолідований рейтинг ВНЗ України 2017 року. Освітній портал Закарпаття порівняв позиції Закарпатської академії мистецтв та інших мистецьких вищих навчальних закладів України в цьому рейтингу.

0 comments
Рейтинг навчальних закладів

Рейтинг мукачівських шкіл за кількістю призових місць на олімпіадах

Рейтинг публікації: Голосів: 0Протягом минулого навчального року в Мукачеві було проведено ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 20 навчальних предметів, у якому взяли участь 192 учні навчальних закладів.

0 comments
Мукачево

У Мукачеві визначили найкращі навчальні заклади за результатами олімпіад

Рейтинг публікації: Голосів: 0Як повідомили в управлінні освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради, найбільш результативними у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін є досягнення учнів НВК «Гармонія».

0 comments
Рейтинг закарпатських ВНЗ

УжНУ піднявся в рейтингу українських університетів за показниками Scopus на 4 позиції

Рейтинг публікації: Голосів: 0Видавнича служба «УРАН», на замовлення Освіта.ua, провела наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських закладів вищої освіти.

0 comments
Школа

Рейтинг шкіл Закарпаття за результатами ЗНО-2018

Рейтинг публікації: Голосів: 0Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг загальноосвітніх шкіл Закарпатської області на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих випускниками шкіл у 2018 році.

0 comments
Рейтинг

Рейтинг закарпатських вишів у “ТОП-200 Україна”

Рейтинг публікації: Голосів: 1Центр міжнародних проектів „Євроосвітаˮ в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, презентували новий академічний рейтинг закладів вищої освіти України „Топ-200 Україна 2019ˮ.

0 comments
Рейтинг вищих навчальних закладів України: місце УжНУ

УжНУ потрапив у ТОП найпопулярніших вишів України серед абітурієнтів

Рейтинг публікації: Голосів: 3За даними Інформаційної системи Вступ.ОСВІТА.UA, що публікує рейтингові списки абітурієнтів, до навчальних закладів подано більше 1 млн 500 тисяч заяв від вступників, з них 922 тисячі – на бакалаврат на основі повної загальної середньої освіти.

0 comments
Рейтинг закарпатських ВНЗ

Рейтинг закарпатських ВНЗ у Webometrics-2019

Рейтинг публікації: Голосів: 1Webometrics Ranking of World’s Universities опублікував традиційний рейтинг світових університетів за рівнем їх присутності в мережі. Результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік – у січні та липні.

0 comments