Важливо й цікаво:

У Перечинському професійному ліцеї відкрили меморіальну дошку випускникові – загиблому учаснику АТО

5 жовтня в Перечинському професійному ліцеї відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику антитерористичної операції Михайлу Кулі, колишньому учневі, випускнику 2011 року з професії електрогазозварник.

Відкриття меморіальної дошки у Перечинському професійному ліцеї

Біля пам’ятного знака, який встановили на фасаді навчального закладу, зібралися учні, педагоги, рідні, друзі, волонтери, побратими бійця, аби увіковічнити пам’ять Героя.

Михайло, старший солдат Збройних Сил України 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону, народився 28 жовтня 1993 року в с. Сімер Перечинського району Закарпатської області.

З 2004 по 2008 рр. навчався у Перечинській загальноосвітній школі-інтернаті, а з вересня 2008 по лютий 2011 р. продовжив навчання в Перечинському професійному ліцеї.

Військові у Перечинському професійному ліцеї

У 2012 році проходив військову службу за контрактом у військовій частині А 1778, в Ужгороді як механік-водій, електрик відділення управління командира частини взводу зв’язку.

Михайло Куля героїчно загинув 17.06.2014 р. у бою поблизу міста Щастя, в селищі Металіст Слов’яносербського району Луганської області. Вдома залишилися дружина та маленька донечка.

Перечинський професійний ліцей

26 липня 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Ця меморіальна дошка буде нагадувати всім про Михайла, його героїчний вчинок, а пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.
Герої не вмирають!

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти у Закараптській області
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz