У Закарпатському угорському інституті розповіли про секрети успішної кар’єри


Під час зустрічі в Закарпатському угорському інституті

11 лютого Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці II уже вчетверте День кар’єри.

У своїй вітальній промові керівник відділу контингенту студентів та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників Закарпатського угорського інституту Жужанна Буда розповіла, що метою заходу є допомога випускникам інституту в плануванні їхньої професійної кар’єри.

Ректор ЗУІ Ілдіка Орос закликала тих, хто нещодавно отримав чи в найближчому майбутньому отримає диплом, не ставати руйнівниками своєї долі й не приректи себе на провал, а скористатися всіма наданими можливостями. Вона підкреслила, що за рішенням Міністерства освіти України з дипломом бакалавра, можна вступати на будь-яку іншу спеціальність.

Лекцією під назвою «Секрети успіху кар’єри – свідоме планування кар’єри XXI століття» розпочав відкриття циклу лекцій психолог Іштван Гогола.

Емеше Ембер, співробітниця Навчально-консультаційного центру та інформаційного бюро «Agora», представляла молоді про можливості подальшого навчання та початку кар’єри.

Юрист Габріелла Фаркаш-Кордонець розповідала про право громадян на працю відповідно до законодавства України.

Колишній студент ЗУІ описав свій життєвий шлях та пояснив, що для нього означали студентські роки і як він зараз, як голова села Гече, отримує користь зі здобутих в інституті знань та цінностей.

Ференц Фаркаш, віце-президент Угорської національної асоціації спеціалістів з протоколу провів лекцію під назвою «Тільки в стилі! – протокольні правила під час пошуку роботи».

Золтан Кармачі, викладач кафедри угорської філології ЗУІ, дав глядачам корисні поради для проходження співбесіди щодо влаштування на роботу.

Фотограф Ласло Філеп розповідав, які саме фотографії потрібно прикріпити до автобіографії.

Шандор Генці, викладач кафедри географії й туризму інституту, відкрив для молодих людей таємниці науково-дослідницької роботи викладачів. Викладач кафедри історії та суспільних наук ЗУІ Імре Сакал провів лекцію під назвою «На краю світу, або Те, що корисно знати про закордонні наукові та дослідницькі стипендії».

За матеріалами Каталін Поллоі на офіційному сайті інституту

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Для мукачівських учителів провели тренінг із виготовлення сонячних колекторів
Наступний У Берегові ще можна потрапити на виставку робіт Адама Імре