Першим заступником міністра освіти і науки став Ковтунець, який нещодавно відвідав Ужгород


Володимир Ковтунець
Володимир Ковтунець

Сьогодні Уряд призначив першим заступником міністра освіти і науки України Володимира Ковтунця, який 19 серпня узяв участь у відкритті відремонтованого поверху студентського гуртожитку УжНУ і дав прес-конференцію в Ужгородському національному університеті.

Дотепер посаду першого заступника міністра освіти і науки України обіймала Інна Совсун, яка написала заяву на звільнення.

22 липня 2016 року Володимир Ковтунець був призначений на посаду заступника міністра освіти і науки України. До МОН обіймав посаду заступника директора з наукової роботи Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України.

Володимир Ковтунець має великий досвід педагогічної та наукової діяльності. Багато років є експертом проекту USETI Альянс в Україні. Кандидат фізико-математичних наук, член Українського математичного товариства. Автор 36 наукових праць із математики та інформатики. Володіє англійською та німецькою мовами.


Біографія Володимира Ковтунця з офіційного сайту МОН:

Ковтунець Володимир Віталійович. Народився 23 липня 1956 року, село Ясининичі, Рівненський район, Рівненської області.

1973–1978 – Київський університет імені Тараса Шевченка, механіко-математичний факультет, «Математика».

З 1980 до 1994 – асистент, старший викладач, доцент, 1992–1994 – декан факультету інформатики та обчислювальної техніки Рівненського педагогічного інституту.

1990–1994 – голова комісії з освіти і науки Рівненської міськради народних депутатів.

1994 – Член Комісії з освіти і науки ВР України, з 1996 – член Комітету з питань бюджету Національної академії управління.

З вересня 1999 — завідуючий кафедри комп’ютерної техніки та програмування

Заступник голови Консультативної ради з питань інформатизації при ВР України (з 1998). Докторант Інституту математики НАНУ (з 1998). Член Українського математичного товариства (з 1997), Львівського математичного товариства (з 1993).

Автор 36 наукових праць з математики та інформатики. Експерт проекту USETI Aльянс. Володіє англійською та німецькою мовою.

Одружений, має двох синів.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Інна Совсун більше не перший заступник міністра
Наступний Наступного року в Закарпатті проведуть 3 всеукраїнські учнівські олімпіади