Першим заступником міністра освіти і науки став Ковтунець, який нещодавно відвідав Ужгород


Володимир Ковтунець
Володимир Ковтунець
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Сьогодні Уряд призначив першим заступником міністра освіти і науки України Володимира Ковтунця, який 19 серпня узяв участь у відкритті відремонтованого поверху студентського гуртожитку УжНУ і дав прес-конференцію в Ужгородському національному університеті.

Дотепер посаду першого заступника міністра освіти і науки України обіймала Інна Совсун, яка написала заяву на звільнення.

22 липня 2016 року Володимир Ковтунець був призначений на посаду заступника міністра освіти і науки України. До МОН обіймав посаду заступника директора з наукової роботи Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України.

Володимир Ковтунець має великий досвід педагогічної та наукової діяльності. Багато років є експертом проекту USETI Альянс в Україні. Кандидат фізико-математичних наук, член Українського математичного товариства. Автор 36 наукових праць із математики та інформатики. Володіє англійською та німецькою мовами.


Біографія Володимира Ковтунця з офіційного сайту МОН:

Ковтунець Володимир Віталійович. Народився 23 липня 1956 року, село Ясининичі, Рівненський район, Рівненської області.

1973–1978 – Київський університет імені Тараса Шевченка, механіко-математичний факультет, «Математика».

З 1980 до 1994 – асистент, старший викладач, доцент, 1992–1994 – декан факультету інформатики та обчислювальної техніки Рівненського педагогічного інституту.

1990–1994 – голова комісії з освіти і науки Рівненської міськради народних депутатів.

1994 – Член Комісії з освіти і науки ВР України, з 1996 – член Комітету з питань бюджету Національної академії управління.

З вересня 1999 — завідуючий кафедри комп’ютерної техніки та програмування

Заступник голови Консультативної ради з питань інформатизації при ВР України (з 1998). Докторант Інституту математики НАНУ (з 1998). Член Українського математичного товариства (з 1997), Львівського математичного товариства (з 1993).

Автор 36 наукових праць з математики та інформатики. Експерт проекту USETI Aльянс. Володіє англійською та німецькою мовою.

Одружений, має двох синів.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Інна Совсун більше не перший заступник міністра
Наступний Наступного року в Закарпатті проведуть 3 всеукраїнські учнівські олімпіади