3 грудня 2018 р. до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва  для студентів Ужгородського торговельно-економічного коледжу провели виховну годину-застереження “Не дай СНІДу шанс”. Інформаційну підтримку  надав Закарпатський обласний Центр з профілактики та боротьби із СНІДом. Провели захід викладач УТЕК КНТЕУ Вікторія Павлик та завідувачка відділу  обслуговування юнацтва Галина Бомбушкар.

Студентам розповіли, де, коли і чому виник СНІД, показали графіки динаміки поширення ВІЛ-інфекції в Україні та світі, озвучили страшну статистику та розвінчали міфи, якими обростає ця хвороба.

Молодь переглянула відеоматеріали з свідченнями ВІЛ-позитивних українських активістів, які борються за гідне життя. Юнакам та дівчатам наголосили на необхідності грамотності в цій сфері, а також навчали самостійно здійснювати контроль за своїм здоров’ям.

Всі студенти отримали брошури та інші інформаційні матеріали про ВІЛ та СНІД, надані Закарпатським обласним Центром з профілактики та боротьби із СНІДом.

Студенти УТЕК КНТЕУ під час виховного заходу

Також молоді люди були поінформовані про можливість пройти безкоштовне анонімне обстеження в Центрі та про існування телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІДу.

Працівники бібліотеки люб’язно організували інформаційний стенд із цієї проблематики, повідомили в УТЕК КНТЕУ.

Сьогодні ж студенти УТЕК КНТЕУ зустрілися з успішними людьми з інвалідністю (фото).

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В УжНУ дискутували про мову як фактор національної безпеки (відео)
Наступний Ужгородські студенти зустрілися з успішними людьми з інвалідністю (фото)