Важливо й цікаво:

У ПАДІЮНі діє виставка світлин юного фотографа Дениса Глушка

«Погляд» – саме таку назву отримала дебютна персональна виставка 18- річного ужгородця Дениса Глушка. Однойменна фоторобота, на якій зображене око дівчини, стала знаковою для серії робіт, презентованих на експозиції.

Денис Глушко Денис Глушко

Загалом три десятки світлин, що створювалася протягом півтора року, були відібрані і представлені на цій фотовиставці. Денис – вихованець фотогуртка обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», саме тут 5 років тому хлопець вперше ознайомився із багатогранним мистецтвом фотографії.

Відкриття виставки відбулось 14 лютого, в романтичний День Святого Валентина. Привітати юного митця прийшли його рідні та друзі, а також педагоги і вихованці палацу. Адже, до інших досягнень, цьогоріч додалось ще одне – Денис став фіналістом щорічного падіюнівського проекту підтримки юних талантів «Зореграй -2017».

Роботи Дениса Глушка

Роботи Дениса Глушка

Керівник фотогуртка, педагог і творчий наставник Ярослав Миколайович Дуленко, відмітив неабияку працелюбність, наполегливість та талант хлопця. А це свідчить про те, що перед Денисом Глушком відкриті широкі творчі горизонти, головне, щоб хлопець і надалі не втрачав зацікавлення до фотомистецтва. «Те, що у хлопця є талант, це – однозначно. Окрім цього, звичайно, любов до фотосправи. А ще – прагнення, праця над собою та наполегливість. Все це вилилося у повноцінну фотовиставку. Якщо Денис і надалі працюватиме в такому ж дусі, то з нього вийде непоганий фотограф, про якого знатимуть не тільки на Закарпатті, але й в Україні», – зазначає Ярослав Дуленко.

«Надихає мене хороший настрій, погода та музика, – розповідає автор виставки Денис Глушко. – Щоб створити художню світлину, потрібно спостерігати за життям у всіх його проявах. Тем для майбутніх фото є безліч – просто фотографуй. В Ужгороді є багато цікавих місць, аби створити фотографії. Можна виїхати за місто, у нас є дуже красиві гори Карпати, де можна відзняти класні моменти».

Нині Денис навчається в Ужгородському комерційному технікумі за спеціальністю фінанси та кредит. Паралельно відвідує фотогурток у «ПАДІЮНі». Хлопець упевнений: незалежно від того як складеться його професійна кар’єра – фотомистецтво обов’язково супроводжуватиме його по життю, повідомили в ПАДІЮНі.
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz