Важливо й цікаво:

УжНУ й МДУ опустилися в рейтингу вишів України за показниками Scopus

є 1 коментар

Портал Освіта.UA оприлюднив рейтинг українських університетів за показниками Scopus 2017 року.

Рейтинг навчальних закладів

Закарпатські вищі навчальні заклади – Ужгородський національний та Мукачівський державний університети – порівняно з минулим роком опинилися на нижчих позиціях.

У 2016 році Ужгородський національний університет займав 13 місце, цього року УжНУ опустився на 3 позиції і займає 16 місце.

Мукачівький державний університет посідав у рейтингу університетів за показниками Scopus 2016 року 114 позицію, а цього року опинився на 118 місці, опустившися на 4 позиції.

Із повним рейтингом українських університетів за даними Scopus можна ознайомитися на сайті osvita.ua за посиланнями:

Сюжет про позицію УжНУ в рейтингу вчора вийшов на телеканалі “Тиса-1”:

Станом на квітень 2017 року до бази даних Scopus включено 136 вищих навчальних закладів України, що на 9 вищих навчальних закладів більше ніж у квітні 2016 року.

У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша — кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Згідно з даними рейтингу, найвищий індекс Гірша серед університетів України мають Київський національний університет ім. Шевченка — 79 (73 у рейтингу 2016 року), Харківський національний університет ім. Каразіна — 60 (57) та Чернівецький національний університет ім. Федьковича — 51 (44).
Прокоментувати!

1 Коментар на "УжНУ й МДУ опустилися в рейтингу вишів України за показниками Scopus"

Повідомляти про
avatar
Сортувати за:   новіші | давніші | найбільше голосів
соціолог

Де коментарі та зауваження з приводу 118 місця МДУ??
бажано пані ректорці Щербан розяснити на одному з телеканалів визначення рейтингом свого вузу, бо вже скоро аудиторії в МДУ зовсім спусштошіють.Це наслідок непрофесійного підбору керівних і викладацьких кадрівю робити концерти і конференції при відсутності студентів (навіть і учасників) не припустимо при сьогоднішньому високому і значимому впливу студентів, викладачів, на соціопростір.

wpDiscuz