Команда Ужгородського університету взяла участь у Чемпіонаті світу з програмування в Єгипті (фото)


Під час роботи

У єгипетському місті Люксор відбувся фінал студентського Чемпіонату світу з програмування. Як ми повідомляли, в ньому взяла участь і команда Ужгородського національного університету, у складі якої виступали студенти спеціальності «Комп’ютерні науки» факультету інформаційних технологій Ілля Кривов’яз (ІІ курс бакалаврату), Іван Фекете (магістрант) та Ярослав Булина (аспірант ІІ року навчання). Тренер гурту – завідувач кафедри інформаційних управляючих систем і технологій професор Олександр Міца.

У запеклій боротьбі з найталановитішими молодими програмістами з усього світу ужнівці посіли 113 позицію в абсолютному рейтингу зі 124 команд, які вибороли право брати участь у фіналі, подолавши кілька відбірних етапів. Загалом на всіх стадіях змагань взяло участь понад 3000 університетів і більш ніж 50 тисяч студентів з 111 країн світу. Для них було проведено близько 400 різних відбірних турів.

Під час екскурсії

Варто відзначити, що команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка виборола срібні медалі. Переможцем змагань став Пекінський університет, серед призерів – студенти Оксфордського університету й Массачусетського технологічного інституту.

Ілля Кривов’яз, Іван Фекете, Олександр Міца, Ярослав Булина

Фіналісти з УжНУ та їхній тренер висловлюють подяку професору Федорові Шандору за постійну підтримку й сувеніри, а керівництву УжНУ, зокрема й відділу міжнародних зв’язків (Оксані Свєженцевій), – за допомогу в організації поїздки.

Джерело: Медіацентр УжНУ

 

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Поліціянти провели безпекове заняття зі школярами Великоберезнянщини (фото)
Наступний Учні із Закарпаття стали призерами всеукраїнських дівочої та юніорської олімпіад з інформатики (фото)