Важливо й цікаво:

Закарпатська прокуратура порушила кримінальне провадження щодо директорки школи

за фактом побиття учня на Воловеччині

Йдеться про випадок, який стався ще у вересні, однак набув розголосу тільки тепер: повідомляється, що в селі Верхня Грабівниця Воловецького району директорка вдарила одного з учнів.

Воловецький район

Попри презумпцію невинуватості, у повідомленнях ряду ЗМІ, зокрема й “Української правди“, називають ім’я й прізвище директорки. Однак вина ще не доведена.

За інформацією закарпатської прокуратури, директорці інкримінують правопорушення, передбачене ч.1 ст.137 КК України (неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей).

За нього передбачено покарання у виді штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів (до 2210 гривень) або обмеженням волі на термін до 3 років, або позбавленням волі на той самий період, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Учень розповів на відео, що грав із друзями у “доганялки” на перерві, а після початку уроку до класу зайшла директорка і вдарила його по обличчю. Школяр каже, що у нього пішла носом кров, а потім почала боліти голова. Класна керівничка допомогла йому зупинити кров з носа ватним тампоном, намочила ганчірку й приклала хлопцеві до чола. Під час уроку директорка школи повернулася до класу й покликала хлопчика. У розмові з ним вона наголошувала, що він не має нікому розповідати про те, що трапилося.

Тепер обставини ситуації будуть з’ясовувати слідчі.
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz