На Закарпатті відбувся вебінар щодо проблем профтехосвіти


вебінар

Якість підготовки кваліфікованого робітника починається з формування якісного кадрового складу педагогічних працівників, забезпечення їх творчого зростання та підвищення професійної майстерності. Головне для успішного вирішення цих завдань – добре продумана система роботи методичних комісій.

Тому для засідання методичної секції заступників директорів з навчальної роботи, яке відбулося у режимі онлайн, було вибрано тему „Роль методичних комісій у зростанні педагогічної майстерності викладачів загальноосвітньої підготовки”.

Учасниками засідання були заступники директорів з навчальної та навчально-виховної роботи, методисти та голови методичних комісій професійно-техічних навчальних закладів Закарпастької області, в яких здійснюється загальноосвітня підготовка.
У ході вебінару С. Вайда, методист НМЦ ПТО у Закарпатській області, проаналізувала:

  • кількісні та якісні показники складу викладачів загальноосвітньої підготовки професійно-технічних навчальних закладів;
  • організацію роботи з атестації педагогічних працівників;
  • роботу методичних комісій загальноосвітньої підготовки ПТНЗ та вказала на роль заступника директора з навчальної роботи з цього напряму.

Особлива увага була приділена питанням планування, технології підготовки та проведення засідань методичних комісій.

Під час проведення вебінару проходили телемости з Перечинським професійним ліцеєм та ДНЗ „Мукачівський центр ПТО” з обміну досвідом щодо організації роботи методичних комісій викладачів гуманітарних та природничо-математичних дисциплін. При спілкуванні он-лайн голови методичних комісій М. Попович, О. Петі (Перечинський ПЛ) та В. Петах (ДНЗ „Мукачівський центр ПТО) презентували роботу методичних секцій, які стали переможцями конкурсу на кращу організацію методичної роботи серед професійно-технічних навчальних закладів у 2015 році у номінації „Організаційно-методична робота з методичними комісіями”.

Про роботу методичної комісії суспільно-гуманітарної підготовки Тячівського професійного ліцею розповіла викладач Н. Ледней.

До участі у вебінарі долучилася заступник директора з навчально-виховної роботи Тячівського професійного ліцею Л. Дерен, яка розповіла, що одним із пріоритетних напрямів роботи викладачів навчального закладу є турбота про обдаровану та талановиту молодь, її творчий, інтелектуальний розвиток. Вона інформувала колег про системну роботу викладачів навчального закладу з обдарованими учнями, про методику виявлення здібних учнів, організацію роботи учнів ліцею у Малій академії наук, визначення тем для дослідницьких робіт.

На завершення керівник секції акцентувала увагу присутніх на питаннях, пов’язаних із порядком закінчення навчального року, проведенням державної підсумкової атестації, участі випускників у зовнішньому незалежному оцінюванні та надала інформацію про результативність методичної та навчальної діяльності викладачів загальноосвітньої підготовки з предметів українська мова, історія, математика, фізика, хімія.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у Закарпатській області

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
давніші
новіші найбільше голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Мукачівські викладачі та студенти перекривали трасу Київ - Чоп
Наступний Про ноу-хау для ефективного управління Шенгенським кордоном говорили на міжнародній конференції в УжНУ