Студенти УжНУ взяли участь у фіналі Європейського чемпіонату з програмування (фото)


Учасники з України на Європейському чемпіонаті з програмування

Фінал І Європейського чемпіонату з програмування проходив у Празі.

Ужгородський національний університет на цьому престижному змаганні представила команда у складі студентів спеціальності “Комп’ютерні науки” факультету інформаційних технологій Василя Меренича, Олександра Гроскопфа та Сергія Лошака. Ужнівці посіли 37 місце, загалом у змаганні брали участь з 52 команди.

Команда УжНУ з тренером у Празі

Щоб потрапити до фіналу європейського чемпіонату, потрібно було пройти відбіркові етапи.

Команда УжНУ мала досить вагому підтримку, адже до Праги з’їхалися випускники з різних куточків Європи — це Сергій Оришич, Андрій Мостовий, Олександр Стегура та Олександр Ковач.

“Щодо виступу, то з одного боку невисоке місце, з іншого боку обійшли кращі команди Словаччини, Словенії, Туреччини, Греції та Швеції…” – зауважує тренер команди професор Олександр Міца.

Інші українські команди виступили так: Харківський національний університет радіоелектроніки – 24 місце, Львіввський національний університет – 12 місце, а команда Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка виборола срібло. Повна турнірна таблиця доступна тут: https://www.domjudge.org/scoreboard/euc2024/

Представники УжНУ висловили подяку власникові компанії “Інфобайт Сервіс” Петрові Михайлю за фінансування дороги та проживання, професору Федорові Шандору за постійну підтримку та сувеніри, а керівництву УжНУ та відділу міжнародних зв’язків  (Оксані Свєженцевій) за допомогу в організації поїздки.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді завершився IV етап Всеукраїнської олімпіади з математики (фото)
Наступний Усі учасники від Закарпаття стали призерами Всеукраїнської олімпіади з інформатики