Садок у Павлові на Свалявщині отримав новий корпус (відео)


Майже сорок дітлахів, дві віхователі й ігрова кімната на кілька квадратних метрів – на Свалявщині в селі Павлові дві групи тісняться в такому приміщенні.

Це справжній армагедон, – зізнається завідувачка НВК. Проте так було до цієї осені, адже вже незабаром частину дітей переведуть у новий капітально відремонтований корпус.

Директорка Павлівського НВК Полянської ОТГ Марія Мориляк каже:

Наші вихователі працювали – була одна змішана група, у якій налічувалося 35 дітей, було важко вихователю працювати. На цей час діточок буде по 20 у групі, і вихователі дуже раді, ми всі дуже задоволені, особливо задоволені батьки, які зможуть уже віддати своїх діточок у садочок.

Новий корпус для дітлахів уже облаштували: тут провели капітальний ремонт, якого не бачили вже сорок років, та повністю закупили нове обладнання й ліжка.

Петро Лізаенць, начальник відділу освіти, молоді та спорту Полянської сільської ради говорить про зроблене:

Ми тут провели капітальний ремонт системи опалення, замінили світильники, нові поставили включателі, розетки, нові туалети, придбали меблі повністю нові, ліжка, матраци…

У новому корпусі Павлівського ДНЗ
У новому корпусі Павлівського ДНЗ

Уже незабаром садочок прийме ще одинадцять малюків – тоді групи розділять на старшу й молодшу. І поки менші будуть гратися, – у старших в окремих класах проводитимуть уроки.

Багато років ця будівля була в занедбаному стані. Зокрема, оці приміщення де ми зараз знаходимося, фактично пустували. З того моменту, як утворилася Полянська об’єднана громада, постало питання, виникла така потреба в тому, щоб відкрити ще одну додатково стаціонарну групу, зараз у цьому закладі нараховується 35 дітей – це одна група була. Ще маємо одинадцять заяв.

Набір почнуть вже наступного тижня, тоді садочок уже матиме понад півсотні дітлахів, для яких уже точно досить буде місця для виховання й навчання.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородські та хмельницькі фахівці спільно проводитимуть тренінги з програмування для вчителів
Наступний Як у ЗІППО готують вчителів для Нової української школи (фото)