У коледжі МДУ зустрілися з відомим випускником


Зустріч із Романом Меденці в Гуманітарно-педагогічному коледжі МДУ

Напередодні новорічних свят пройшла зустріч студентів та викладачів ГПК МДУ з колишнім випускником музичного відділення Романом Меденці.

Роман Меденці – член Національної спілки композиторів України, працює викладачем музично-теоретичних дисциплін у Будапештській гімназії та школі мистецтв, водночас здійснює багато власних творчих проектів. Твори Р.Меденці звучали в Україні, Угорщині, Росії, Італії, Іспанії. Як композитор він став лауреатом премії ім.Д.Задора за концерт-фантазію ,,Карпати” (2012р.), за органний твір отримав диплом на III міжнародному конкурсі молодих композиторів у Москві (2008р.). Одна з останніх нагород – спеціальна медаль , «200 років з дня народження Тараса Шевченка»–була отримана в Мадриді від Світового конгресу українців за особистий внесок у популяризацію творчої спадщини поета за межами України.

Зустріч пройшла в цікавій, творчій атмосфері. Молодий композитор провів презентацію збірки вокального циклу «Поезії Кобзаря»,розповідав про свою творчість, своє бачення ролі митця в суспільстві, плани на майбутнє, демонстрував уривки з своїх творів у відеозаписі. Особливо хвилюючою була зустріч композитора зі своїми колишніми наставниками – викладачами музичного відділення Гуманітарно-педагогічного коледжу, які заклали основи його музичної освіти, спрямували талановитого юнака на шлях музично-виконавської, педагогічної та композиторської діяльності, повідомили в МДУ.

P.S. Уже після зустрічі надійшла звістка, що Р.Меденці вдруге став лауреатом премії ім.Д.Задора за вокальний цикл «Поезії Кобзаря».

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Громадськість Закарпаття звернулася до Порошенка, Гройсмана і Парубія із закликом підтримати українську мову у навчальних закладах (документ)
Наступний Навіщо приділяти дитині особливий час