У пробному ЗНО з української взяли участь понад 4 тисячі закарпатських школярів


Пробне ЗНО

16 березня в області, як і у всій державі, пройшло пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. На Закарпатті працювали 22 пункти проведення пробного ЗНО, до роботи на яких було залучено 733 педагогічні працівники.

Усього на пробне ЗНО з української мови і літератури було зареєстровано 4519 осіб, з яких участь у тестуванні взяли 4369 (96,7 %). 150 учасників, котрі з тих чи інших причин не змогли з’явитися на пункти проведення пробного ЗНО, зможуть отримати матеріали протягом 3-х робочих днів.

Найвищий відсоток явки спостерігався у Великоберезнянському (100%), Тячівському (99,4%), Воловецькому (98,9%), Іршавському (по 98,4%) районах, найнижчий – у м. Берегово (94,4%) та Свалявському районі (94,2%).

На двох пунктах проведення пробного ЗНО (Лінгвістична гімназія імені Т.Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області та Ужгородська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 імені В.С. Ґренджі-Донського Ужгородської міської ради Закарпатської області) працювали представники засобів масової інформації.

До 18 березня 2019 року учасники пробного ЗНО з української мови і літератури мають можливість отримати результат за рейтинговою шкалою 100–200 балів і критеріальною шкалою 1–12 балів, скориставшись сервісом «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 22 березня 2019 року. Зауважимо, що результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Нагадуємо, що 23 березня пробне ЗНО відбудеться з: історії України, математики, фізики, хімії, біології, англійської мови, німецької мови та французької мови.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородські студенти й викладачі побували в одному з найбільших зоопарків Угорщини (фото)
Наступний Закарпатська команда досягла блискучих результатів на всеукраїнській олімпіаді з математики