Важливо й цікаво:

138 закарпатських педагогів змагаються за звання “Учитель року” (фото)

стартував ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2018”. У І турі взяли участь 138 педагогів, до ІІ потрапили 43 найкращі

19 березня у стінах Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти зібралися учителі-учасники другого туру (обласного) Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2018”.

Учасники конкурсу

Упродовж трьох днів закарпатські педагоги змагатимуться в очному етапі конкурсу.

Цьогоріч для участі у конкурсі необхідно було ще до його старту зареєструватися на платформі конкурсу, створити профіль в освітній мережі для вчителів Microsoft, обов’язково розмістивши відеорезюме (до 5 хв.), висновок відповідного методичного об’єднання закладу освіти про педагогічну та методичну діяльність; за бажання розмістити матеріали з досвіду роботи (відео та розробки уроків, позаурочних заходів, презентації, дидактичні матеріали тощо).

Змагаються найкращі закарпатські вчителі

Змагаються найкращі закарпатські вчителі

Для участі в конкурсі зареєструвалися 138 закарпатських педагогів. Зокрема, у номінаціях:

  • „Українська мова та література” – 54;
  • „Німецька мова” – 31;
  • „Фізика” – 27;
  • „Фізична культура” – 26.

43 переможці першого (районного, міського) туру беруть участь у другому (обласному) турі конкурсу, який проводиться очною формою у два етапи: відбірковий та фінальний.

У відбірковому етапі в номінації „Українська мова та література” змагається 12 педагогів, „Німецька мова” – 12, „Фізика” – 9 та „Фізична культура” – 10 педагогів.

Учасники конкурсу "Учитель року - 2018"

Учасники конкурсу “Учитель року – 2018”

Відбірковий етап передбачає змагання всіх учасників. Конкурсні випробовування цього етапу змагань оцінюють знання конкурсантів з фаху, методики викладання предмета, психології, педагогіки, вміння аналізувати художні твори, проводити „Дискусійні клуби”, лабораторні дослідження властивостей фізичного об’єкта, організовувати роботу з учнями щодо виконання фізичних вправ підготовчої частини уроку.

За результатами цих випробовувань члени журі визначать 5 конкурсантів у кожній номінації, які отримають більшу кількість балів. Вони ж і продовжать змагання у фінальному етапі другого (обласного) туру конкурсу.

За матеріалами ЗІППО
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz