Посольство Франції в Україні подарувало Ужгородському університетові сучасну літературу


Книги для відділення французької філології УжНУ
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Кафедра французької мови і зарубіжної літератури УжНУ нещодавно отримала добірку книг та аудіовізуальних матеріалів від Посольства Франції в Україні, яке очолює Ізабель Дюмон.

Як повідомляє Медіацентр УжНУ, літературу на понад 600 євро надіслали ужнівцям після кількох візитів аташе з мовного співробітництва Віржіні Вільшан, яка поспілкувалася зі студентами та викладачами з французького відділення й ознайомилися з їхніми проблемами.

Подарунок складається з найсучасніших зібрань методичних посібників із DVD-дисками з французької мови як іноземної для всіх рівнів навчання. Це дозволить готуватися студентам до складання іспиту на знання мови для роботи чи навчання у Франції. Також надіслали підручники, дидактичні  матеріали, широкий спектр творів художньої літератури та DVD-диски з навчальними матеріалами, фільмами тощо.

До слова, до 2012 року кафедра регулярно отримувала журнали «Le français dans le monde» та «Сe m’intéresse». Пізніше вони стали доступні онлайн.

За словами завідувача кафедри Степана Бобинця, відділення підтримує тісні стосунки зі своїми випускниками. Наприклад, нещодавно Єва Штефанюк прислала понад 100 книг французької класичної та сучасної літератури із власної книгозбірні.

Іванка Когутич

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Студенти Карпатського університету долучаться до міжнародного волонтерського руху в Чехії
Наступний 176 маленьких мукачівців складатимуть іспити, щоби потрапити до першого класу