Прогноз експертів: через 100 років – міста під водою, колонізація Місяця, їжа з 3D-принтера


Місто майбутнього
Рейтинг публікації:
Голосів: 0
На думку експертів, за 100 років їжа, яку скачуватимуть з Інтернету та друкуватимуть на 3D-принтерах, стане вже чимось звичним. Як і пересування на персональних дронах.

Щодо того, яким буде наш світ у 2116-му році, свої припущення зробили футурологи, науковці, архітектори та урбаністи у SmartThings Future Living Report.

Про це пише Українська правда з пикликанням на The Daily Mail.

На думку експертів, цілком імовірним є те, що на 3D-принтерах можна буде друкувати готові будівлі разом  із умеблюванням. Замість шпалер будуть LED-екрани, картинки на яких власники змінюватимуть залежно від свого настрою.

Між іншим, селитимуться земляни й під землею та в океанах – у містах-бульбашках.

Місто у бульбашці

А технологію 3D-друку їжі, котра уже існує, буде вдосконалено. Так, наприклад, наші нащадки скачуватимуть страву улюбленого шеф-кухаря та на лічені хвилини роздруковуватимуть її собі на тарілку.

Буде колонізовано Місяць та Марс, і туди будуть регулярні комерційні рейси. Що стосується земного транспорту, то майбутнє – за дронами, вважають експерти. До них можна буде чіпляти навіть власні будинки, щоби разом із ними вирушати в подорож.

Колонізація Місяця

Раніше бельгійський архітектор Вінсент Каллебот придумав, як збудувати на океанському дні хмарочоси, використавши пластикові відходи.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Результати півфіналів Шкільної ліги КВН на Закарпатті
Наступний На Закарпатті відбувся тренінг для тренерів зі сталого розвитку для представників ВНЗ України