Важливо й цікаво:

Студентка МДУ стала срібним призером конкурсу “WorldSkills Ukraine”

є 1 коментар

Упродовж 31 жовтня – 2 листопада 2016 року в Києві відбувся всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine», одним із завдань якого є виявлення найкращих представників професій (компетенцій) віком від 18 до 22 років - для формування національної збірної з метою участі у міжнародних чемпіонатах WorldSkills International.

Мукачівський державний університет Мукачівський державний університет

Студентка МДУ Мар’яна Бокоч, яка навчається за спеціальністю «конструювання та технології швейних виробів», представляла Закарпатську область у конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» та виборола срібну медаль в компетенції «технології моди».

Отримана нагорода свідчить не тільки про визнання професійної майстерності студентки, але й про високий рівень фахової підготовки за цією спеціальністю, переконані в МДУ.

Проведений захід став одним з найвагоміших етапів у підтвердженні можливості інтеграції професійної освіти України до світового освітнього простору. Україна на цьому етапі проводить конкурс відповідно до затвердженого переліку компетенцій: мехатроніка, мобільна робототехніка, зварювальні роботи, сухе будівництво та штукатурні роботи, облицювальні роботи, сантехніка та опалення, технології моди, кулінарне мистецтво, кондитерське мистецтво, перукарське мистецтво, ресторанний сервіс. Закарпатська область наразі була представлена трьома компетенціями: технології моди, кулінарне мистецтво та перукарське мистецтво.
Прокоментувати!

1 Коментар на "Студентка МДУ стала срібним призером конкурсу “WorldSkills Ukraine”"

Повідомляти про
avatar
Сортувати за:   новіші | давніші | найбільше голосів
Світлана

МДУ – молодці! Вища освіта забов”язана надавати якісні не тільки теоретичні, а і практичні знання відповідно запитів часу. Школи Закарпаття, приймайте Challenge! Доведіть, що наші школи одні з кращих в Україні.

wpDiscuz