У Мукачеві будуть упроваджувати європейську модель екодитсадків


Екодитсадок в Угорщині

Цю ідею Мукачево перейняло від угорського міста Добош, у якому нещодавно побувала офіційна делегація міста.

Делегація побувала в екодитсадку Добоша, зведеному коштом грантового проекту ЄС. Головна ідея закладу – з дитинства привчати малечу оберігати природу. Тут навчають діток роздільного сортування відходів – є спеціальні урни для пластмаси, паперу, скла. Також окремо скрині для відпрацьованих батарейок і лампочок. Заклад забезпечує себе електроенергією завдяки сонячним панелям. Тут же діти з батьками облаштували оранжерею, вирощують духмяні трави, овочі.

За словами керівника екосадочку Йолани Кечкешні-Гормінц, ідея впровадження таких закладів є наразі популярною в Угорщині. Садочок відвідують 250 дітей, групи – 25-28 дітей. Режим роботи – десятигодинний. Але якщо є заяви більше 10 батьків – режим роботи групи може бути збільшений. Вона також зазначила, що угорці залюбки поділяться своїм досвідом з українськими колегами, й самі охоче готові вивчати кращі практики дошкільної освіти Мукачевого.

Уже восени європейську модель екодитсадків упроваджуватимуть у Мукачеві, інформує pedpresa.ua із покликанням на прес-службу Мукачівської міськради.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Україна опинилася у ТОП-50 країн із найкращою вищою освітою
Наступний Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу зустрілися з письменником Юрієм Маслієвим (фото)