Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу зустрілися з письменником Юрієм Маслієвим (фото)


Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу з Юрієм Маслієвим

24 травня 2016 року в Ужгородській міській центральній бібліотеці відбулася творча зустріч студентів Ужгородського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету з письменником Юрієм Маслієвим. На заході були також присутні друзі літератора.

Юрій Костянтинович – непересічна та дуже цікава особистість. Він здобув освіту математика, інженера та російського філолога. У своєму житті спробував себе в багатьох сферах: був шкільним учителем, товарознавцем, валяльником, золотошукачем, директором фірми тощо. У 50 років утілив у життя свій давній задум – почав писати книги, і продовжує це робити ось уже 14 років.

Юрій Маслієв читає свої твори

Письменник розповів про своє дитинство та юність. Відзначив ті події та ідеї, які мали визначальний вплив на формування його світогляду. Презентував свої книги. Він є автором не тільки прозових творів, а й поезії. Деякі його вірші покладено на музику. Студенти мали змогу прослухати їх. Особливо сподобалася лірична пісня про Ужгород.

Студенти УТЕК КНТЕУ під час зустрічі

Уся творчість письменника пронизана ідеями добра, справедливості, благородства. Основною думкою своїх творів письменник указав гасло: “Добро має бути з кулаками”. Якщо ти добрий, то повинен бути сильним, щоб мати змогу захистити свою позицію. Для сучасної України, що переживає події на Сході, таке формулювання є надзвичайно актуальним.

Студенти мали можливість ознайомитися з книгами письменника, виставку з яких люб’язно підготували співробітники бібліотеки.

Вікторія Павлик,
викладач УТЕК КНТЕУ,
для Освітнього порталу Закарпаття

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Мукачеві будуть упроваджувати європейську модель екодитсадків
Наступний Екскурсія студентів до найбільшого в Україні бункера часів Другої світової (фото)