Важливо й цікаво:

У Мукачівському університеті обговорили актуальні проблеми освіти і науки

З нагоди Дня науки 19-20 травня 2016 року в Мукачівському державному університеті відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Наука та освіта: актуальні проблеми досліджень на сучасному етапі». Співорганізаторами конференції виступили Мукачівська міська рада, ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ.

Під час наукової конференції в МДУ

У роботі конференції взяло участь понад 250 осіб із 12 областей України з понад 20-ти ВНЗ.

Основним завданням конференції стало вироблення спільної позиції науковців і практиків щодо актуальних проблем сучасної науки та освіти в умовах євроінтеграційних та глобалізаційних процесів і пошук шляхів упровадження теоретичних засад в освітню практику, економіку та виробництво.

З вітальним словом виступила ректор Мукачівського державного університету проф. Щербан Т.Д., яка привітала учасників конференції з професійним святом – Днем науки та побажала нових творчих успіхів та підкорення найвищих висот Науки. Від співорганізаторів конференції – Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ – з побажанням розширення рамок подальшої співпраці, виступила завідувач кафедри педагогіки та психології Маргітич К.Є.

У ході пленарного засідання з доповідями на актуальну для сьогодення тематику виступили д.е.н., проф. Пітюлич М. І., д. пед. н. Попович Н.М., д.е.н. Папп В.В., к.психол.н. Корнієнко І.О.

Учасники конференції відзначили, що ХХІ століття вимагає, щоб Україна, як і кожна держава окремо, а також і всі суспільства разом, створювала необхідні умови – інтелектуальні, економічні, соціальні, правові, політичні, моральні та інші, які б підвищували педагогічну мотивацію та високо поціновували гідність педагога, науковця, інтелектуала.

У добу глобалізації та високих технологій освіта є чинником соціальної стабільності, економічного добробуту країни, її конкурентоздатності та національної безпеки. Тому освіту не можна і надалі стереотипно відносити до сфери відомчої та галузевої політики, вона є загальнонаціональною, стратегічно важливою проблемою, переконані в МДУ.
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz