Закарпатські школярі стали призерами всеукраїнської олімпіади з програмування


Програмування

5-26 липня 2020 р. проводилась Всеукраїнська олімпіада з програмування. Команда школярів від Закарпаття продемонструвала відмінні результати на цій олімпіаді.

В оліміпіаді взяли участь 115 учасників з усіх областей України, тож рівень заходу був дуже високим.

Через карантинні обмеження цьогоріч олімпіада проводилась у дистанційному режимі. Для участі в олімпіаді від Закарпатської області було сформовано команду з шести учнів 8-11 класів, які за результатами обласної олімпіади та попередніх відборів показали найвищі результати:

учні 11 класу – Костянтин Чуєв, Андрій Симкін, Василь Меренич,
учень 10 класу – Сергій Лошак,
учні 9 класу – Ілля Кривов’яз та Мартін Лешко.

У запеклій боротьбі представникам Закарпаття вдалось достойно представити область та стати переможцями серед титулованих столичних програмістів-олімпійців.

  • Ілля Кривов’яз (9 клас) виборов диплом II ступеня,
  • Костянтин Чуєв та Андрій Симкін (11 клас) завоювали дипломи III ступенів.

Переможці олімпіади є учнями Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської області (директор Олена Іщенко) і проявили велике натхнення не тільки з інформатики, але і з інших навчальних предметів. Тренерами закарпатської команди з програмування є вчитель інформатики ужгородського ліцею – Сергій Вапнічний та завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій УжНУ Олександр Міца.

Слід також сказати, що Костянтин Чуєв потрапив на відбори до Міжнародної олімпіади з інформатики на 2020 р., а Ілля Кривов’яз – до Європейської олімпіади з інформатики серед юніорів, повідомило Закарпаття онлайн.

Попередній Ужгородка Анастасія Лендьел склала ЗНО з англійської на 200 балів (відео)
Наступний Опубліковане найбільш ґрунтовне дослідження про Президента Карпатської України