39 закарпатських учителів учора складали ЗНО


Про це повідомили в Закарпатському ІППО. Загалом в Україні складали ЗНО 807 учителів початкових класів, інформують у Кабміні.

У Закарпатській області участь у тестуванні взяли 39 учителів початкових класів. Учасники пілотної сертифікації педагогічних працівників упродовж 180 хвилин складали тест незалежного тестування фахових знань та умінь учителів початкових класів.

Тест містив 100 завдань, які були спрямовані на визначення рівня обізнаності учасників з питань планування та організації освітнього процесу, забезпечення і підтримки навчання, виховання і розвитку учнів, створення освітнього середовища.

Метою сертифікації є виявлення та стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

Результати незалежного тестування буде оприлюднено в кабінетах учасників сертифікації не пізніше 21 листопада 2019 року.

Як повідомляють у Кабміні, учителі, які успішно пройдуть сертифікацію, упродовж 3 років отримуватимуть 20% надбавки до посадового окладу. Крім того, проходження сертифікації зараховуватиметься як атестація педагогічного працівника з присвоєнням йому наступної категорії або підтвердженням наявної вищої.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті оновили керівництво учнівського парламенту
Наступний До дня залізничника студент УТЕК представив проєкт з історії залізниці