Днями Липчанська ЗОШ І-ІІІ ст. радо приймала гостей: у стінах школи зібрались вчителі інформатики ЗЗСО Хустського району, щоб перейняти досвід своїх колег, поглибити свої знання в сучасному світі інформатики, набути практичних навичок.

Семінар „Хмарні сервіси на уроках інформатики” проходив під керівництвом методиста районного методичного кабінету Шевері М.Й. та голови РМО вчителів інформатики Алексовича В.Ю. Учні школи креативно зустріли вчителів, об’єднавши їх за допомогою різнокольорових браслетиків у групи та ознайомивши з програмою семінару.

Розпочала роботу семінару директор школи Молнар М.І., яка презентувала вчительсько-учнівський колектив. Ознайомила з історією школи, матеріальною базою, досягненнями та напрямами роботи. Заступник директора з навчально-виховної роботи Сікора О.О. за допомогою відеоролика представила присутнім учителів інформатики школи та ознайомила з особливостями викладання предмета в закладі.

Учні 10-А класу під керівництвом учителя інформатики Сікори О.О. презентували проект „Липча – на карті Хустщини”, реалізований у хмарному середовищі. У ньому школярі розповіли про історію, природну красу, Липчанське навчально-виробниче лісництво, талановитих людей та духовне життя села. На завершення вони презентували результати опитування мешканців с. Липча „Чи є майбутнє у рідного села?”

На високому методичному рівні вчитель інформатики Грицак В.І. провела показовий, нестандартний урок-подорож віртуальним музеєм Майбутнього з учнями 7-А класу з теми: „Розв’язування вправ у середовищі табличного процесора”. У ході віртуальної екскурсії учні розглядали експонати і виконували завдання у „Питальній”, „Кросвордній”, „Процесорній”, „Результативній”, „Практичній”, „Пазловій” залі та залі „Успіху”. Учитель використала групову та індивідуальну форми роботи. Упродовж заняття учні були активними, виконували різноманітні завдання, робили висновки і, відповідно, продемонстрували добрі результати. Грицак В.І. показала на практиці використання безкоштовних хмарних інтернет-сервісів для створення онлайнових дидактичних матеріалів: пазлів, кросвордів, тестів тощо.

Надзвичайну артистичність, відмінні знання виявили учні 4-В класу під час проведення веб-квесту „Операція порятунок” з учителем інформатики Баран С.Ю. Серйозних учителів-інформатиків заворожив талановитий спів, запальні танці, цікавий сюжет та гарні декорації патріотичного веб-квесту. Головні герої – юні козаки – показали відвагу, мужність та кмітливість. Важливо те, що вчитель показала велику роль використання хмарних сервісів для покращення якості навчально-виховного процесу.

„Безумство – діяти по-старому і чекати на нові результати”, – вважає вчитель інформатики Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Сікора О.О. Саме тому з метою удосконалення педагогічної майстерності та розширення використання хмарних сервісів на уроках інформатики вона провела майстер-клас „Google Диск для чайників”. Гості з цікавістювиконували завдання, створювали дидактичні вправи, розробляли сайт, знайомилися з новими додатками хмарних сервісів. На завершення вчитель роз’яснила методику використанняхмарних сервісів та педагогічних технологій.

Під час уроку в Липчанській ЗОШ

Підбиваючи підсумки, Шеверя М.Й. і Алексович В.Ю. висловили подяку адміністрації, колективу школи за добре організовану роботу семінару. У дружній атмосфері вчителі інформатики району мали змогу обмінятися думками та пропозиціями, адже вони почерпнули для своєї роботи безліч цікавих і корисних ідей, повідомили в ЗІППО.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У відділах освіти при місцевих адміністраціях пропонують провести скорочення працівників
Наступний Для закарпатських учителів англійської провели семінар-тренінг National Geographic Learning