Через аварійний стан Виноградівську ЗОШ № 1 можуть закрити перед початком навчального року


Виноградівське районне управління освіти

Про це заявили на нараді директорів загальноосвітніх навчальних закладів в управлінні освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА.

Як повідомляють у зазначеному управлінні, на нараді розглянули проблемні питання щодо проведення ремонтно-будівельних робіт у навчальних закладах. Особливу увагу звернули на “незадовільне фінансування з боку районної ради” потреб Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1: у цьому навчальному закладі, як повідомили під час наради, в аварійному стані дах і система теплопостачання.

“Існує реальна загроза закриття школи перед початком навчального року”, – зазначено в повідомленні.

В. о. начальника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА Віктор Жупанин зазначив, що фінансування поточних ремонтних робіт здійснюється системно, виходячи з реальних потреб шкіл та водночас із обмежених можливостей управління. Однак Виноградівська райрада “з початку фінансового року не виділила жодної копійки на капітальні видатки” для освітніх закладів району. Щодо ситуації навколо Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 було сказано, що управління освіти, молоді та спорту завчасно замовило проектно-кошторисну документацію на заміну даху та ремонт системи теплопостачання, однак реально організувати роботи в навчальному закладі неможливо через “фінансову блокаду капітальних видатків із боку Виноградівської районної ради”.

Освітній портал Закарпаття звернувся до керівництва Виноградівської районної ради з проханням прокоментувати ситуацію, яка склалася.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Через аварійний стан Виноградівську ЗОШ № 1 можуть закрити перед початком навчального року
Наступний Учителька української та англійської мов розповіла про особливості своєї роботи