Як у ДСНС на Закарпатті дошкільнят навчають правил безпеки (фото)


У закарпатській ДСНС діє клас безпеки “Вогник”. “Це схоже на ігрову кімнату, але набагато краще – адже тут дітей навчатимуть правил безпеки”, – зазначають у ДСНС. Цей клас діє в Ужгороді на базі 4-ї державної пожежно-рятувальної частини. Діти віком від 3 до 12 років там мають змогу весело й водночас із користю проводити час.

Нещодавно у “Вогник” завітали дошкільнята з дитсадка “Ромашка”.

Вони ще не вміють швидко читати й писати, але вже точно знають – сірники в руки не брати, підозрілі предмети не чіпати! До ужгородського класу безпеки «Вогник» завітали вихованці закладу дошкільної освіти №20 «Ромашка». Разом із досвідченим інструктором діти й погралися, і більше дізналися про професію рятувальника.

За традицією, дошкільнята мали можливість «приміряти» на себе роль різних фахівців, що служать у системі ДСНС: вогнеборців, хіміків, водолазів, піротехніків тощо. Діти наввипередки шукали міни, вдягали маску для занурювання у воду, приміряли протигаз і ліквідовували загорання на кухні. Звісно ж, не обійшлося без розмальовок і численних фото й відео на згадку про такий урок, — повідомили в ДСНС Закарпатської області.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті на НМТ зареєструвалося 8,4 тис. учасників
Наступний В Ужгороді впродовж місяця відбуватиметься акція із сортування сміття в школах