На Закарпатті у мовних таборах працюють волонтери з Канади, Австралії, Швейцарії та Франції


Літні мовні табори на Закарпатті

Для забезпечення іншомовного середовища до роботи у літніх мовних таборах важливо залучати носіїв мови, волонтерів, які допоможуть школярам зануритися у світ іншої культури.

Особливістю цьогорічної кампанії стала реалізація проекту GoСamp від громадської організації Go Global, метою якого стало запрошення великої кількості волонтерів із усього світу до роботи у мовних таборах України.

14 навчальних закладів Закарпатської області долучилися до проекту GoGamp і на Закарпатті сьогодні працює 8 волонтерів із Канади, Австралії, Швейцарії, Франції.

Для організації роботи табору вчителями використано та адаптовано розробки програм діяльності літніх мовних таборів міжнародних організацій та видавництв, представлених на сайті МОН України та різних іншомовних освітніх сайтах; створено власні дидактичні матеріали та форми презентації роботи табору.

Позитивним чинником стала також можливість для наших учителів пройти тренінги від „GoCamp” з метою імплементації концепції Нової української школи та оновленого формату літнього мовного табору.

Заслуговує на увагу досвід Довжанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Іршавського р-ну та м.Берегова щодо залучення до роботи у таборах учнів старших класів (наприклад, десятого), які допомагали вчителям працювати з школярами та на власному прикладі реалізовували завдання популяризації волонтерського руху в Україні.

У м. Мукачево у таборах волонтерами працювали також студенти Мукачівського державного університету у рамках педагогічної практики, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В УжНУ реорганізували кілька підрозділів
Наступний Створено Міжнародну асоціацію випускників найбільшого вишу Закарпаття