Неймовірна подорож Закарпаттям. Як студенти Закарпатської академії мистецтв вивчали дерев’яні церкви (фото)


Майбутні митці і мистецтвознавці вивчали дерев'яні церкви Закарпаття
Майбутні митці і мистецтвознавці вивчали дерев'яні церкви Закарпаття

У безпросвітності осінніх дощів і холоду несподіваним дарунком виявилися два неймовірно сонячні і теплі дні. А студенти та викладачі Закарпатської академії мистецтв та Коледжу мистецтв ім. А. Ерделі Закарпатської академії мистецтв вирушили в поїздку, щоб побачити, вивчити і налюбуватися дерев’яними церквами Закарпаття.

Тур Ужгород – Гукливий – Пилипець – Ізки –Репинне – Синевир – Колочава – Хуст – Сокирниця – Крайниково – Данилово – Ужгород планувався заздалегідь, але свої корективи вносила погода та  непередбачувані обставини.

14 жовтня студенти й викладачі таки вирушили у довгоочікувану поїздку. Мальовничі осінні краєвиди на фоні засніжених гірських хребтів, барокові та готичні церкви XVII-XVIII cт., Синевирське озеро – калейдоскоп картин та емоцій. Додайте до цього цікаві й фахові розповіді доцента Михайла Приймича та кандидата мистецтвознавства Романа Пилипа, позитивну атмосферу зустрічей із жителями закарпатських гостинних сіл та містечок, драйв від дводенного перебування на природі… – і кожен пошкодує, що не були разом із подорожувальниками, пишуть на сайті Закарпатської академії мистецтв.

Дивіться, як це було:))

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородський університет із висоти пташиного польоту (відео)
Наступний Художники з чотирьох країн розмалювали стіни "ПАДІЮНу" (фото)