Обрано нового президента Закарпатського обласного учнівського парламенту


Вибори голови учнівського самоврядування у ПАДІЮНі

19 листопада у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбувся обласний збір лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів. Свої районні та міські організації представили юні лідери з багатьох куточків нашого краю, загальна кількість учасників сягала восьми десятків осіб. Захід розпочав свою роботу гімном України та вшануванням пам’яті Героїв Небесної Сотні і воїнів, що загинули в АТО.

Найактивніші учасники збору виступили з доповідями та презентаціями, поділилися досвідом успішно реалізованих їх учнівськими осередками акцій та проектів.

Згідно з програмою, в рамках форуму відбулися вибори президента Закарпатського обласного учнівського парламенту „Нове покоління”. Позмагатися за посаду виявили бажання дев’ять кандидатів, усі вони представили присутнім свої передвиборчі програми. У підсумку голосування п’ятим президентом обласної учнівської організації став Владислав Батьо з Іршавського району, обов’язки віце-президента протягом року буде виконувати Антоніна Заводяк, учениця Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради. За традицією, новообраний президент склав присягу та отримав відповідне посвідчення, повідомили в ПАДІЮНі.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Лідери учнівського самоврядування Закарпаття флешмобом виступили проти насильства
Наступний Студенти із Закарпаття зможуть навчатися у Словаччині безкоштовно (відео)