Представники ужгородського училища стали лауреатами всеукраїнського конкурсу


Диплом для представників вищого комерційного училища

З метою популяризації професій легкої промисловості, демонстрації суспільству нової, зміненої під сучасні стандарти галузі, розвитку здібностей та творчого потенціалу майбутніх фахівців 14-16 березня 2018 року в Харківській школі архітектури пройшов фінал Третього Всеукраїнського конкурсу «Прорив легкої промисловості України» – спільного проекту Національного галузевого партнерства в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine» та Асоціації працівників ПТНЗ швейного профілю та сфери послуг України.

Учасниками конкурсу стали учні професійно-технічних училищ із 22 областей України, молоді дизайнери продемонстрували членам журі та гостям заходу свої практичні сучасні колекції одягу  у трьох номінаціях «Колекції для дитячих вокальних ансамблів», «Сучасні колекції для працівників театрів та музеїв», «Урочисті образи для солістки та соліста оперного театру».

Закарпатську область представляла делегація Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету, до складу якої увійшли викладач спеціальних дисциплін Гажлінскі Олена Іванівна, майстер виробничого навчання Фіголь Тетяна Юріївна та п’ять учениць-моделей.

На розгляд журі було представлено: у номінації «Сучасні колекції для працівників театрів та музеїв» – колекція «Клоунесси» для працівників лялькового театру (автор – учениця ІІ курсу Ковач Крістіна) та у номінації «Урочисті образи для солістки та соліста оперного театру» – колекція «Пріми» (автор – учениця ІІ курсу Згога Ніколет). Кожна з них складалася з 5 комплектів, виготовлених членами гуртка «Дизайн одягу» (керівник – Фіголь Т. Ю.) і представлених учасниками гуртка учнівського театру мод «Мій стиль» (керівник – Мочарко Ю. М.).

Студенти вищого комерційного училища КНТЕУ на конкурсі у Харкові

За результатами конкурсу Ужгородське вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету нагороджено дипломом лауреата за оригінальність колекцій.

Щиро вітаємо переможців, бажаємо подальшого професійного зростання та нових творчих звершень!

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Чому некомпетентні люди думають, що вони ледь не генії. Відео TED
Наступний На Закарпатті відбулися змагання серед майбутніх кравчинь