ЗНО з іноземної на Закарпатті складали понад 2 тисячі школярів


Іноземна мова

27 та 28 травня в Україні проходило ЗНО з  іноземних мов. На Закарпатті працювали 10 пунктів проведення ЗНО: один – з  німецької, французької мов (м. Ужгород) та 9 – з англійської мови (по 3 у містах Ужгород, Мукачево, Виноградів).

Для складання тестів з німецької мови зареєструвалися 132 особи, 54 з яких отримають результати за державну підсумкову атестацію (49 – за рівень стандарту та 5 – за профільний рівень). На пункт проведення ЗНО з’явилася 121 особа, що становить 91,7%.

З французької мови  ЗНО складали 33 із 35 зареєстрованих учасників (94,3%). Результати ДПА за рівень стандарту отримають 13 випускників закладів загальної середньої освіти, а за профільний – 10.

ЗНО з англійської мови в області повинні були проходити 2067 осіб, однак на пункти проведення ЗНО з’явилися лише 1986 (96,1%). Державну підсумкову атестацію з цього предмета складали 1312 учасників, у т.ч. на профільному рівні – 207, на рівні стандарту – 1105.

Бажаючих складати тести з іспанської мови в області зареєстровано не було.

Сертифікаційна робота, як і минуло року, складалася з чотирьох частин: „Розуміння мови на слух (аудіювання)”; „Читання”; „Використання мови”; (відповіді на завдання цих частин позначалися у бланку відповідей А) та „Письмо” (відповідь потрібно було написати у бланку відповідей Б). Учасники розпочинали роботу в тестовому зошиті із завдань частини „Розуміння мови на слух (аудіювання)”.

На виконання усіх завдань сертифікаційної роботи з іноземних мов відводилося 150 хвилин.

ЗНО з усіх іноземних мов пройшло на належному рівні. Зауважень до роботи пристроїв для програвання компакт-дисків із звуковим записом, закуплених департаментом освіти і науки облдержадміністрації минулого року для пунктів проведення ЗНО з іноземних мов, в учасників тестування не було.

Крім того, два пункти на Закарпатті („Ужгородська  загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів  № 8 Ужгородської міської ради Закарпатської області” та „Мукачівський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”  № 11 Мукачівської міської ради Закарпатської області”) відвідали двоє представників Українського центру оцінювання якості освіти – Карандій Алла Іванівна та Мартиненко Олена Олександрівна, які здійснювали контроль за проведенням зовнішнього оцінювання. Зауважень до роботи пунктів вони також не висловили.

Водночас, одного із учасників було позбавлено права продовжувати роботу над тестами і вилучено з пункту проведення ЗНО через наявність забороненого технічного пристрою.

Тому, додатково наголошуємо, що відповідно до пункту 4 розділу ХІ регламенту роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році, затвердженого наказом УЦОЯО 16.01.2019 №8, якщо учасник має при собі та/або на робочому місці засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання (крім дозволених пристроїв медичного призначення, про наявність яких учасник повідомив працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи), він позбавляється права на виконання сертифікаційної роботи, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Хусті відкрили навчально-практичний центр перукарського мистецтва (фото)
Наступний В УжНУ визначили найкращі студентські стартапи