Рахів знову став місцем зустрічі учасників літньої управлінської школи з інформаційно-комунікаційних технологій «Закарпаття-2016». Щоб обмінятися досвідом та обговорити проблеми, пов’язані з організацією навчання за допомогою хмарних сервісів, туди з’їхалися представники гімназій з Гвардійського, Броварів, Білої Церкви, Заліщиків, Мелітополя; ліцеїв Києва, Тернополя, Харкова, Щасливого, шкіл Львова, Молочанська, Краматорська, Конотопа, Ужгорода, Мукачева, ВГУ зі Стрия і Летичева. Упродовж кількох днів вони були учасниками практичних занять, під час яких знайомилися з реалізацією Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті», що стартував у 2014 році.
На гарний настрій учасників VІІ-ої управлінської школи налаштувала урочиста зустріч, яка відбулася 20 червня, у великій залі засідань адмінбудинку районної влади. Плідної роботи освітянам з різних куточків України побажали заступники голів районних райдержадміністрації й ради Віктор Турок та Іван Копич, президент асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України» Ярослав Турянський, а пріоритетні напрямки роботи та досягнення освітньої галузі Рахівщини презентувала начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Оксана Севч.
Позитивні враження у гостей залишилися від концертної програми та виставки дитячих робіт декоративно-прикладного й образотворчого мистецтва, яку підготували вихованці та керівники гуртків РБДЮТ та РЦНТТ.
Як повідомили у методкабінеті управління освіти, молоді та спорту РДА, крім підвищення рівня ІКТ-компетентності щодо використання новітніх сервісів, учасники літньої управлінської школи побували у Середньоводянській ЗОШ І-ІІІ ступенів, де директор Олена Шовак ознайомила їх із навчальним закладом, а вчитель Ганна Дан – із роботою «Євроклубу», а також відвідали одну з Миколаївських чудо-церков цього румунського села.
Зустріч організували: Асоціація керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України» за сприяння департаменту освіти і науки облдержадміністрації, ЗІППО та управління освіти, молоді та спорту РДА, спільно із програмою «Партнерство в навчанні» компанії Майкрософт, національним проектом «Хмарні сервіси в освіті».