Ужгородський професор пройшов стажування у Відні


Ігор Тодоров
Ігор Тодоров

Професор кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій УжНУ Ігор Тодоров у серпні 2016 року на запрошення Інституту гуманітарних наук Відня (Австрія) пройшов у цій установі наукове стажування.

Інститут гуманітарних наук (IWM) є незалежним інститутом для поглиблених студій у галузі гуманітарних та соціальних наук. З моменту свого заснування 1982 року він сприяв інтелектуальному обміну між Сходом і Заходом, між наукою і суспільством, а також між різними дисциплінами і науковими школами.

Візит ужгородського науковця відбувся в рамках програми «Україна в європейському діалозі». Інститутом була надана можливість працювати над дослідницьким проектом на власний вибір. Проект мав назву «Геополітичний вимір співробітництва України з країнами Центральної та Східної Європи в умовах російської агресії», що є складовою частиною комплексної наукової теми кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій УжНУ «Геополітичний та безпековий вимір європейської і євроатлантичної інтеграції України». Її мета – дослідження та визначення найбільш оптимальних і прийнятних шляхів інтеграції України до структур європейської та євроатлантичної безпеки на сучасному етапі.

Під час стажування було використано бібліотечний фонд інституту. Деякі здобутки наукового стажування Ігоря Тодорова у Віденському інституті гуманітарних наук були оприлюднені на сайті Європейського континентального клубу.

Крім того, під час перебування у Відні професор Ігор Тодоров узяв участь у зустрічі активістів Товариства української молоді Австрії (ТУМА) та святковому прийомі в Посольстві України в Австрійській Республіці з нагоди Дня Незалежності України.

За інформацією деканату факультету міжнародної політики,
менеджменту та бізнесу, Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Завідувачка бібліотеки з Виноградова перемогла у всеукраїнському конкурсі
Наступний На територію одного з мукачівських дитсадків батьки заїжджають на автомобілях (фото)