Саакашвілі назвав українських урядовців двієчниками, які ходять на перескладання


Міхеїл Саакашвілі і Руслана Лижичко в УжНУ

24 лютого у приміщенні ректорату УжНУ відбувся Антикорупційний форум «Рух за очищення». Послухати про те, як слід боротися з корупцією, зібралося чимало охочих. Великий зал був переповненим, багато хто просто стояв у коридорі, навіть не маючи змоги побачити, що відбувається на сцені.

Як повідомив Василь Третяк на сайті Медіацентру УжНУ, захід розпочався із Гімну України: його разом із присутніми виконала співачка, активістка Руслана Лижичко.

Пізніше вона виступила з промовою про те, чому українцям слід об’єднатися та спільними зусиллями боротися з корупцією:

«Треба почати розхитувати корупційну систему знизу догори, бо я не вірю, що вона буде руйнуватися зверху донизу. Це має йти тільки від людей, боротися з хабарництвом необхідно починати на місцях», – каже пані Руслана.

Наступною на сцену вийшла начальник Одеської митниці Юлія Мурашевська, яка розповіла про недоліки митної системи та методи подолання корупції в ній.

Далі форум продовжив Міхеїл Саакашвілі, який зазначив, що наша країна може бути у списку успішних, але зміни потрібно починати зараз, бо далі може бути пізно. Екс-президент Грузії залюбки відповідав на запитання, що виникали у присутніх.

Пан Саакашвілі назвав теперішніх українських урядовців «двійочниками», котрі постійно ходять на «перескладання», а цього нині не можна дозволяти.

«Нам потрібно шукати нових людей, тому що державний апарат, особливо в судовій сфері, перевихованню не підлягає. Старих прокурорів не перевиховати. Ці всі люди вже мають свої заощадження, тож нехай ідуть у бізнес. Також потрібно посадити у в’язницю 20-30 відомих недоторканних осіб, яких упродовж останніх десятиліть ніхто не може зачепити. Допоки є такі особи – всі інші нечесні у безпеці. Нам потрібні нові люди, можливо, з меншим досвідом, проте з великим бажанням відновити Україну», – сказав очільник Одеської ОДА.
Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Співачка Руслана в УжНУ: "Треба почати розхитувати корупційну систему знизу догори"
Наступний Закарпатські студенти не отримають у лютому стипендії