У гуртожитку УжНУ відкрили відремонтований поверх


22 лютого в університетському гуртожитку № 4 урочисто відкрили перші двадцять один житловий блок, кухню, коридор на шостому поверсі (сторона А). Тут мешкатимуть студенти гуманітарно-природничого факультету з угорською мовою навчання та студенти факультету міжнародних відносин (загалом 147 місць).

Ремонт виконано спільними зусиллями Ужгородського університету та Фонду «PALLAS ATHÉNÉ DOMUS CONCORDIAE» при Національному банку Угорщини.

Привітати університет і студентів із успішним капітальним ремонтом частини гуртожитку прийшли головний радник голови Нацбанку Угорщини пан Дьордь Насваді, заступник держсекретаря Міністерства закордонних справ і зовнішньо-економічних зв’язків Угорщини Йожеф Бугайло, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бачкаі, народний депутат України Василь Брензович, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс та інші високопосадовці.

Ректор УжНУ Володимир Смоланка привітав усіх і подякував за співпрацю у створенні європейських умов для студентів. Сподівається, що ці комфортні умови сприятимуть і доброму навчанню та поліпшенню рівня знань майбутніх фахівців.

Після церемонії перерізання стрічки всі охочі мали змогу побачити оновлення на власні очі. За словами проректора з адміністративно-господарської роботи Дмитра Сойми, капітально відремонтовано 21 блок, навіть закуплені меблі. Також зроблений ремонт ванних кімнат у блоках, встановлено нову сантехніку. По-сучасному тепер виглядає і коридор, де встановлено протипожежну сигналізацію та шість камер відеоспостереження. На кухні, оздобленій плиткою в чорно-білих тонах, є дві мийки та дві газові плити.

За словами ректора Володимира Смоланки, кошторис виконаних робіт становить мільйон 300 тисяч гривень, які профінансував УжНУ, та мільйон 830 тисяч грн, виділених угорською стороною. Ректор сподівається, що співпраця продовжиться і вже цьогоріч розпочнуть ремонт частини 5-го поверху.

До слова, спільно з Угорщиною вже відремонтовано Центр гунгарології при УжНУ, створено бібліотеку для гуманітарно-природничого факультету з угорською мовою навчання, частково профінансовано перенесення бібліотеки з греко-католицької резиденції в головний корпус університету на БАМі, відкрито кабінет угорсько-української дружби на факультеті міжнародних відносин, де також невдовзі відкриють лінгафонний кабінет.

Іванка Когутич,
фото Віталія Завадяка,
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Як свалявські студенти переймали чеський досвід на міні-пекарні (фото)
Наступний У Мукачеві провели семінар із нагоди ювілею Софії Русової