У Мукачеві радилися, як виховувати учнів із девіантною поведінкою


Семінар у Мукачеві

10 лютого на базі Вищого професійного училища №3 пройшов семінар для заступників директорів з навчально-виховної, виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів області на тему «Злагоджена робота всіх ланок – учасників навчально-виховного процесу у роботі з учнями девіантної поведінки».

Початком роботи став тренінг «Профілактика девіантної поведінки підлітків», який провела з учасниками семінару О.П.Рижкова – класний керівник, викладач спеціальних дисциплін.

У ході роботи заступники директорів з виховної роботи, соціальні працівники, методист НМЦ ПТО у Закарпатській області І.М.Ладижець обмінювалися досвідом роботи з учнями, які потребують особливої педагогічної уваги, у жвавій дискусії визначали оптимальні шляхи роботи з такою категорією неповнолітніх.

Нову корисну для роботи інформацію почули учасники семінару від представників Мукачівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Директор регіонального центру В.Ю.Попадинець розповів про створену в області мережу центрів для надання допомоги соціально незахищеним громадянам у цивільних та адміністративних справах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях, про проект утворення бюро правової допомоги, які розпочнуть обслуговувати громадян вже з 1 липня. Директор міського центру К.В.Молнар, начальники відділів М.І.Пилипчинець, В.Б.Булака, начальник відділу Мукачівського міськрайонного управління юстиції Л.С.Меренич ознайомили присутніх із основними завданнями, метою створеної системи безоплатної правової допомоги, забезпечення її доступності та якості в Мукачеві та інших районах області, повідомили у Вищому професійному училищі № 3 м. Мукачева.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній До Дня святого Валентина студенти МДУ освідчувалися в коханні рідному вишу (ФОТО)
Наступний Як хустський шахрай "заробив" на дітках 3,5 мільйони гривень