У Мукачеві розпочали роботу курси підвищення кваліфікації музкерівників ДНЗ


Курси підвищення кваліфікації в МДУ

22 лютого 2016 року на педагогічному факультеті Мукачівського державного університету розпочали роботу курси підвищення кваліфікації музичних керівників дошкільних навчальних закладів Мукачева.

З вітальним словом до слухачів курсів звернулася ректор університету, доктор психологічних наук, професор Тетяна Щербан, яка відзначила, що основним із шляхів підвищення якості освіти та особистого саморозвитку є процес засвоєння та використання у навчальному процесі інноваційних форм та методів навчання. А для того, аби педагог дійсно відповідав вимогам сучасності, треба знову і знову вчитися.

Метою курсів підвищення кваліфікації музичних керівників дошкільних навчальних закладів є підвищення рівня теоретико-практичної підготовки педагогів у царині дошкільної освіти (психолого-педагогічних знань, методик навчання дітей дошкільного віку, володіння новими педагогічними, освітніми, виховними, інформаційно-комунікаційними технологіями, уміння використовувати знання у власній діяльності) та сприяння їх самоосвіті, саморозвитку та самовдосконаленню.

У програмі курсів окреслені теми, що характеризують основні аспекти психолого-педагогічних підходів до оптимізації сучасного навчально-виховного процесу у дошкільному навчальному закладі; передбачено теоретичне навчання, практичні заняття, дискусії, круглі столи та інші інтерактивні форми взаємодії у сучасній педагогічній практиці.

Програма курсів розрахована на 180 годин з терміном навчання 4 тижні.

Забезпечує організоване проведення навчання курсантів керівник курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників Олена Мафтеївна Пинзеник.

На сьогодні МДУ має ліцензію на право проведення курсів підвищення кваліфікації за усіма акредитованими напрямами Мукачівського державного університету – а це понад 39 спеціальностей, повідомили в навчальному закладі.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти УжНУ - одні з найкращих фехтувальників в Україні
Наступний Найкращих знавців інформатики серед школярів визначали в УжНУ