У Перечині провели тренінг із використання інформаційних технологій в освіті


Учасники тренінгу в Перечинському професійному ліцеї
Учасники тренінгу в Перечинському професійному ліцеї

Традиційна формула освітнього процесу «знання – вміння – навички» вже не спрацьовує повною мірою. Інформаційне суспільство сьогодні вимагає від педагога набуття здатності та вмінь самостійно здобувати знання та опановувати інформаційні технології.

Щоб поглибити знання у сфері інформаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет, 11 педагогічних працівників Перечинського професійного ліцею пройшли навчальний семінар-тренінг «Удосконалення професійної компетентності педагогів ПТНЗ із використання інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет».

Так, 23 червня педагоги ліцею, серед яких майстри виробничого навчання та викладачі спеціальних дисциплін, захистили створені проекти та отримали сертифікати про успішне опанування онлайн-середовищами щодо створення навчальних, демонстраційних і дидактичних матеріалів.

Для створення презентації, плакату, схеми, інфографіки учасники використовували і редагували не тільки шаблони, які надавалися онлайн-сервісами, зокрема: www.canva.com, cacoo.com та www.easel.ly, але й створювали, додавали свої елементи, фото, зображення, схеми тощо.

Варто зазначити, що використання Інтернет-сервісів, онлайн-ресурсів, хмарних технологій тощо для створення дидактичних засобів начального призначення дозволяє педагогічним працівникам урізноманітнити навчальний процес, зробити його більш ефективним та сучасним.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В МДУ відкрили Літню школу професійного навчання
Наступний Як виховувати дітей, не застосовуючи покарань